Жетісай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 12-75-VIII "2024-2026 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 тамыздағы № 19-115-VIII шешiмi
Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" Жетісай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы№12-75-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жетісай қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 602 108 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 578 640 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 23 381 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 87 мың теңге;
2) шығындар – 614 259 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 12 151 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 151 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 151 мың теңге.".
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Жаңа ауыл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 4,5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 103 825 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 64 527 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1 086 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 38 212 мың теңге;
2) шығындар – 108 372 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 547 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 547 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 547 мың теңге.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Жылы су ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 107 046 мың теңге:

О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 12-75-VIII "О бюджете города, поселка и сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 12 августа 2024 года № 19-115-VIII
Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жетысайского районного маслихата "О бюджете города, поселка и сельских округов на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2024 года № 12-75-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жетысай на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год следующих объемах:
1) доходы – 602 108 тысяч тенге:
налоговые поступления – 578 640 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 23 381 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87 тысяч тенге;
2) затраты – 614 259 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 12 151 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 151 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 12 151 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Жана ауыл на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год следующих объемах:
1) доходы – 103 825 тысяч тенге:
налоговые поступления – 64 527 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 1 086 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 212 тысяч тенге;
2) затраты – 108 372 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 547 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 547 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 4 547 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жылы су 2024-2026 годы годсогласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год следующих объемах:
1) доходы – 107 046 тысяч тенге: