Келес ауданы Ұшқын ауылдық округінің Қоралас ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Түркістан облысы Келес ауданы Ұшқын ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 27 наурыздағы № 27 шешiмi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2024 жылғы 11 қаңтардағы қорытындысы негізінде, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келес ауданы Ұшқын ауылдық округінің Қоралас ауылының келесі көшелері қайта аталсын:
1)Жартытөбе көшесін Сегіз сері көшесіне;
2)Жантақсай көшесін Наурызбай батыр көшесіне;
3)Ащысай көшесін Қазыбек би көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұшқын ауылдық округінің әкімі О.Саттаров

О переименовании некоторых улиц села Қоралас сельского округа Ушкын Келесского района
Решение акима сельского округа Ушкын Келесского района Туркестанской области от 27 марта 2024 года № 27
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Туркестанской области от 11 января 2024 года, РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Қоралас сельского округа Ушкын Келесского района:
1) улицу Жартытөбе на улицу Сегіз сері;
2) улицу Жантақсай на улицу Наурызбай батыр;
3) улицу Ащысай на улицу Қазыбек би.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ушкын О.Саттаров