Сауран аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 100 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2024 жылғы 21 мамырдағы № 149 шешімі
Сауран аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сауран аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №100 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сауран ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 043 080 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 213 447 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22 528 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 202 365 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6 604 740 мың теңге;
2) шығындар – 9 903 642 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 57 729 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 68 302 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 573 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 918 291 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 918 291 мың теңге:
қарыздар түсімі – 909 452 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Сауран от 22 декабря 2023 года № 100 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 21 мая 2024 года № 149
Маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Сауран "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года №100 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сауранского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 043 080 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 213 447 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22 528 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 202 365 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 604 740 тысяч тенге;
2) затраты – 9 903 642 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 57 729 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 68 302 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 573 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 918 291 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 918 291 тысяч тенге:
поступление займов – 909 452 тысяч тенге;

8 000
2
Әлеуметтік көмек
881 280
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
881 280
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30 947
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
136 361
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 764
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
136 194
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
164 998
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
400 816
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
109 089
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
106 089
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 957
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 233
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
32 771
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 128
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
3 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 875 788
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 919 188
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
502 365
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
159 599
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
85 516
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
257 250
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

8 000
2
Социальная помощь
881 280
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
881 280
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30 947
006
Оказание жилищной помощи
1 200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
136 361
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 764
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
136 194
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
164 998
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
400 816
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
109 089
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
106 089
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
56 957
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 233
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
32 771
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 128
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
3 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
3 000
07
Жилищно-коммунальноехозяйство
2 875 788
1
Жилищное хозяйство
1 919 188
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
502 365
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
159 599
003
Капитальные расходы государственного органа
85 516
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
257 250
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)