Сауран аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 100 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2024 жылғы 7 қарашадағы № 187 шешімі
Сауран аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сауран аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №100 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сауран ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 957 616 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 196 298 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 365 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 215 656 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 8 530 297 мың теңге;
2) шығындар – 11 724 445 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13 425 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 23 998 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 573 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 780 254 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 780 254 мың теңге:

О внесении изменений в решение маслихата района Сауран от 22 декабря 2023 года № 100 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 7 ноября 2024 года № 187
Маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Сауран "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года №100 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сауранского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 957 616 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 196 298 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 365 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 215 656 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 530 297 тысяч тенге;
2) затраты – 11 724 445 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 425 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 23 998 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 573 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 780 254 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 780 254 тысяч тенге:

8 169
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
135 494
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
173 696
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
458 320
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
116 199
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
116 199
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 957
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 233
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
36 408
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
20 101
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 487 865
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 848 656
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
71 942
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
71 942
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
352 452
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
172 510
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
59 880
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
120 062
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 424 262
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
522 956
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
901 306
2
Коммуналдық шаруашылық
887 727
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
887 726
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
274 771
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
12 955
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
600 000
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1

8 169
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
135 494
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
173 696
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
458 320
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
116 199
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
116 199
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
57 957
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 233
021
Капитальные расходы государственного органа
500
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
36 408
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
20 101
07
Жилищно-коммунальноехозяйство
3 487 865
1
Жилищное хозяйство
1 848 656
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
71 942
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
71 942
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
352 452
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
172 510
003
Капитальные расходы государственного органа
59 880
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
120 062
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 424 262
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
522 956
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
901 306
2
Коммунальное хозяйство
887 727
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
887 726
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
274 771
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
12 955
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
600 000
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1