Сауран аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 100 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 204 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сауран аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сауран аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №100 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сауран ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 843 128 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 190 291 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 029 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 209 341 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 9 432 467 мың теңге;
2) шығындар – 12 609 957 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 13 425 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 23 998 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 573 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 780 254 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 780 254 мың теңге:

О внесении изменений в решение маслихата района Сауран от 22 декабря 2023 года № 100 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 20 декабря 2024 года № 204. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Сауран "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 22 декабря 2023 года №100 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сауранского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 843 128 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 190 291 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 029 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 209 341 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 432 467 тысяч тенге;
2) затраты – 12 609 957 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 425 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 23 998 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 573 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 780 254 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 780 254 тысяч тенге:

006
Тұрғын үйге көмек көрсету
73
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
126 790
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 169
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
134 775
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
175 580
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
508 850
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
115 045
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
115 045
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 957
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
533
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
35 958
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
20 097
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 261 338
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 925 970
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
71 596
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
71 596
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
339 559
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
172 510
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
59 880
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
107 169
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 514 815
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
613 509
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
901 306
2
Коммуналдық шаруашылық
1 587 887
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 587 886
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

006
Оказание жилищной помощи
73
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
126 790
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 169
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
134 775
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
175 580
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лиц с инвалидностью
508 850
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
115 045
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
115 045
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
57 957
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
533
021
Капитальные расходы государственного органа
500
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
35 958
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
20 097
07
Жилищно-коммунальноехозяйство
4 261 338
1
Жилищное хозяйство
1 925 970
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
71 596
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
71 596
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
339 559
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
172 510
003
Капитальные расходы государственного органа
59 880
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
107 169
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 514 815
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
613 509
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
901 306
2
Коммунальное хозяйство
1 587 887
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 587 886
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения