Шығыс Қазақстан облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 30 мамырдағы № 133 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағының 34) тармақшасына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары бекітілсін.
2. Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін оны Шығыс Қазақстан облысы әкімінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының әкімі Е. Көшербаев
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2024 жылғы 30 мамырдағы
№ 133 қаулысына қосымша
Шығыс Қазақстан облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары
р/с №
Газ тұтыну сипаттамасы (тауарлық газ)
Өлшем бірлігі
Газ тұтыну нормасы
1
Газ плитасы және орталықтандырылған ыстық сумен жабдықтау болған кезде
1 адамға айына текше метр

Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по газоснабжению, электроснабжению, водоснабжению, водоотведению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Восточно-Казахстанской области
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 30 мая 2024 года № 133
В соответствии с подпунктом 34) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы потребления коммунальных услуг по газоснабжению, электроснабжению, водоснабжению, водоотведению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Восточно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области по вопросам энергетики и жилищно-коммунального хозяйства.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Е. Кошербаев
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от 30 мая 2024 года № 133
Нормы потребления коммунальных услуг по газоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Восточно-Казахстанской области
№ п/п
Характеристика потребления газа (товарный газ )
Единица измерения
Норма потребления газа
1
При наличии газовой плиты и центрального горячего водоснабжения
кубический метр на 1 человека в месяц

Ескертпе: Электр энергиясы шығындарының нормалары Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 15 бұйрығымен бекітілген, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 20 ақпандағы № 10313 тіркелген, есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін электрмен жабдықтау және жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларына сәйкес есептелген.
Шығыс Қазақстан облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылу және ыстық сумен жабдықтаудың коммуналдық қызметтерін тұтыну нормалары
№
Өскемен қаласы ("Өскемен жылу желілері" АҚ тұтынушылары үшін)
Ыстық суды тұтыну нормасы, айына Гкал / 1 адам
1
Орталықтандырылған ыстық сумен жабдықталатын қол жуғыштармен, жуғыштармен және жуынатын бөлмелермен жабдықталған тұрғын үйлер
тәулігіне 105 литр 1 адамға немесе 12 айға бөлумен айына 0,184 Гкал 1 адамға
2
Орталықтандырылған ыстық сумен жабдықталған, отыратын ванналары бар, душпен жабдықталған тұрғын үйлер
тәулігіне 90 литр 1 адамға немесе 12 айға бөлумен айына 0,158 Гкал 1 адамға
3
Қол жуғыштармен, жуғыштармен және душпен жабдықталған орталықтандырылған ыстық сумен қамтылған тұрғын үйлер
тәулігіне 85 литр 1 адамға немесе 12 айға бөлумен айына 0,149 Гкал 1 адамға
4
Су құбыры, кәріз жүйесі бар, жалпы душ бөлмелері бар жатақханалар
тәулігіне 50 литр 1 адамға немесе 12 айға бөлумен айына 0,088 Гкал 1 адамға
5
Су құбыры, кәріз жүйесі бар, жалпы душ бөлмесі, асханасы, кір жуатын орны бар жатақханалар
тәулігіне 60 литр 1 адамға немесе 12 айға бөлумен айына 0,105 Гкал 1 адамға
6
Су құбыры, кәріз жүйесі бар, бірақ душы жоқ жатақханалар
тәулігіне 28 литр 1 адамға немесе 12 айға бөлумен айына 0,050 Гкал 1 адамға
7
Тұрғын үйлер (суық су құнынсыз, жылыту бойлермен жүзеге асырылады)
тәулігіне 105 литр 1 адамға
Өскемен қаласы ("Өскемен Жылу желілері" АҚ тұтынушылар үшін)
Жылытуға арналған шығын нормасы айына Гкал/м2 (орташа айлық норма)
1
Жылыту
7 айға бөлумен (жылыту кезеңі) 0,032364 Гкал / айына 1 м2-ге / 0,018879 Гкал/ай 1м2-ге 12 айға бөлумен
2
Жылыту, қазан, сыртқы ауаның орташа айлық температурасы 4,5ºС, Гкал/сағат
0,017892 Гкал/м2
Жылыту, қараша, сыртқы ауаның орташа айлық температурасы (-5)ºС, Гкал/сағат
0,030920 Гкал/м2
Жылыту, желтоқсан, сыртқы ауаның орташа айлық температурасы (-12,4)ºС, Гкал/сағат
0,041408 Гкал/м2
Жылыту, қаңтар, сыртқы ауаның орташа айлық температурасы (-15,8)ºС, Гкал/сағат

Примечание: Нормы расхода электрической энергии рассчитаны в соответствии с Типовыми правилами расчета норм потребления коммунальных услуг по электроснабжению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета, утвержденные приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 13 января 2015 года № 15, зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 февраля 2015 года № 10313.
Нормы потребления коммунальных услуг отопления и горячего водоснабжения для потребителей, не имеющих приборов учета в Восточно-Казахстанской области
№
город Усть-Каменогорск (для потребителей АО "Усть-Каменогорские тепловые сети")
Норма потребления горячей воды, Гкал/1 человек в месяц
1
Жилые дома с централизованным горячим водоснабжением оборудованные умывальниками, мойками и ванными
105 литров на 1 чел/сутки или 0,184 Гкал в месяц на 1 чел с распределением на 12 месяцев
2
Жилые дома с централизованным горячим водоснабжением, с сидячими ваннами, оборудованные душем
90 литров на 1 чел/сутки или 0,158 Гкал в месяц на 1 чел с распределением на 12 месяцев
3
Жилые дома с централизованным горячим водоснабжением, оборудованные умывальниками, мойками и душем
85 литров на 1 чел/сутки или 0,149 Гкал в месяц на 1 чел с распределением на 12 месяцев
4
Общежития с водопроводом, канализацией, с общими душевыми
50 литров на 1 чел/сутки или 0,088 Гкал в месяц на 1 чел с распределением на 12 месяцев
5
Общежития с водопроводом, канализацией, с общими душевыми, столовыми, прачечными
60 литров на 1 чел/сутки или 0,105 Гкал в месяц на 1 чел с распределением на 12 месяцев
6
Общежития с водопроводом, канализацией, но без душа
28 литров на 1 чел/сутки или 0,050 Гкал в месяц на 1 чел с распределением на 12 месяцев
7
Жилые дома (без стоимости холодной воды, нагрев осуществляется бойлером)
105 литров на 1 чел/сутки
город Усть-Каменогорск (для потребителей АО "Усть-Каменогорские тепловые сети")
Норма расхода на отопление, Гкал/м2 в месяц (среднемесячная норма)
1
Отопление
0,032364 Гкал/ 1 м2 в месяц с распределением на 7 месяцев (отопительный период) / 0,018879 Гкал/ 1м2 в месяц с распределением на 12 месяцев
2
Отопление, октябрь, среднемесячная температура наружного воздуха (4,5)ºС, Гкал/час
0,017892 Гкал/м2
Отопление, ноябрь, среднемесячная температура наружного воздуха (-5)ºС, Гкал/час
0,030920 Гкал/м2
Отопление, декабрь, среднемесячная температура наружного воздуха (-12,4)ºС, Гкал/час
0,041408 Гкал/м2
Отопление, январь, среднемесячная температура наружного воздуха (-15,8)ºС, Гкал/час

0,045753 Гкал/м2
Жылыту, ақпан, сыртқы ауаның орташа айлық температурасы (-14,6)ºС, Гкал/сағат
0,039940 Гкал/м2
Жылыту, наурыз, сыртқы ауаның орташа айлық температурасы (-7,6)ºС, Гкал/сағат
0,035273 Гкал/м2
Жылыту, сәуір, сыртқы ауаның орташа айлық температурасы (3,8º)С, Гкал/сағат
0,015361 Гкал/м2
Жылыту кезеңі, сыртқы ауаның орташа температурасы –(7,2)ºС, Гкал/сағат
0,226547 Гкал/м2
Өскемен қаласы ("Согра ЖЭО" ЖШС тұтынушылары үшін)
Ыстық суды тұтыну нормасы, айына Гкал / 1 адам
1
Ыстық сумен қамту
1 адамға айына 0,172 Гкал (бір жылға есептегенде)
Өскемен қаласы ("Согра ЖЭО" ЖШС тұтынушылары үшін)
Жылытуға арналған шығын нормасы, айына Гкал/м2
1
Жылыту
Айына 1 м2 үшін 0,01924 Гкал
Риддер қаласы (Риддер қаласы әкімдігінің "Водоканал" ШЖҚ КМК тұтынушылары үшін)
Ыстық суды тұтыну нормасы, айына Гкал / 1 адам
1
Ыстық сумен қамтамасыз ету
1 адамға айына 0,284 Гкал
Риддер қаласы (Риддер қаласы әкімдігінің "Водоканал" ШЖҚ КМК тұтынушылары үшін)
айына жылытуға арналған шығын нормасы, Гкал / м2
1
Жылыту
0,03428 Гкал/айына 1 м2 7 ай есебінен (жылыту кезеңі) /12 айға бөлумен 1 м2 айына 0,02 Гкал / айына (бір жылға есептегенде)
Риддер қаласы (тұтынушылар үшін "Л-ТВК" ЖШС)
Ыстық суды тұтыну нормасы, айына Гкал / 1 адам
1
Орталық ыстық сумен жабдықтау, су құбыры және кәріз жүйесі бар, қол жуғыштармен, жуғыштармен, душтармен және ұзындығы 1500-1700 мм-ге дейінгі ванналармен жабдықталған тұрғын үйлер
1 адамға 0,175 Гкал/айына
Орталық ыстық сумен жабдықтау, су құбыры және кәріз жүйесі бар, қол жуғыштармен, жуғыштармен, ваннасыз душтармен жабдықталған тұрғын үйлер
1 адамға 0,053 Гкал/айына
1
Риддер қаласы (тұтынушылар үшін "Л-ТВК" ЖШС)
Айына жылытуға арналған шығын нормасы, Гкал / м2
2 - ші ауданның халқы
0,02586 Гкал / м2 12 айға бөлумен (бір жылға есептегенде)
1
4 - ші ауданның халқы
0,019 Гкал / м2 12 айға бөлумен (бір жылға есептегенде)
Алтай қаласы (Алтай ауданы әкімдігінің "Тепловодоцентраль" КМК тұтынушылары үшін)
Ыстық су тұтыну нормасы, айына Гкал / 1 адам
1
Ыстық сумен қамтамасыз ету
1 адамға 0,18 Гкал/айына
Алтай қаласы (Алтай ауданы әкімдігінің "Алтай қ Тепловодоцентраль" КМК тұтынушылары үшін)
Жылытуға арналған шығын нормасы, айына Гкал / м2
1
Жылыту
0,0429 Гкал / айына 1 м2-ге 7 айға бөлумен (жылыту кезеңі)/ 0,025 Гкал/айына 1 м2-ге 12 айға бөлумен (бір жылға есептегенде)
2
Серебрянск қаласы (Алтай ауданы әкімдігінің "Тепловодоцентраль Серебрянск қ және Жаңа Бұқтырма кенті" КМК тұтынушылары үшін)
Жылытуға арналған шығын нормасы, айына Гкал / м2
Жылыту

0,045753 Гкал/м2
Отопление, февраль, среднемесячная температура наружного воздуха (-14,6)ºС, Гкал/час
0,039940 Гкал/м2
Отопление, март, среднемесячная температура наружного воздуха (-7,6)ºС, Гкал/час
0,035273 Гкал/м2
Отопление, апрель, среднемесячная температура наружного воздуха (3,8)ºС, Гкал/час
0,015361 Гкал/м2
Отопительный период, средняя температура наружного воздуха (-7,2)ºС, Гкал/час
0,226547 Гкал/м2
город Усть-Каменогорск (для потребителей ТОО "Согринская ТЭЦ")
Норма потребления горячей воды, Гкал/1 человек в месяц
1
Горячее водоснабжение
0,172 Гкал/месяц на 1 человека (в расчете на год)
город Усть-Каменогорск (для потребителей ТОО "Согринская ТЭЦ")
Норма расхода на отопление, Гкал/м2 в месяц
1
Отопление
0,01924 Гкал/месяц на 1 м2
город Риддер (для потребителей КГП на ПХВ "Водоканал" акимата город Риддер)
Норма потребления горячей воды, Гкал/1 человек в месяц
1
Горячее водоснабжение
0,284 Гкал в месяц на 1 человека
город Риддер (для потребителей КГП на ПХВ "Водоканал" акимата город Риддер)
Норма расхода на отопление, Гкал/м2 в месяц
1
Отопление
0,03428 Гкал/месяц на 1 м2 из расчета 7 месяцев (отопительный период) / 0,02 Гкал/месяц на 1 м2 с распределением на 12 месяцев (в расчете на год)
город Риддер (для потребителей ТОО "Л-ТВК")
Норма потребления горячей воды, Гкал/1 человек в месяц
1
Жилые дома с центральным горячим водоснабжением, водопроводом и канализацией, оборудованными умывальниками, мойками, душами и ваннами длиной 1500 - 1700 мм
0,175 Гкал/месяц на 1 человека
2
Жилые дома с центральным горячим водоснабжением, водопроводом и канализацией, оборудованными умывальниками, мойками, душами без ванн
0,053 Гкал/месяц на 1 человека
город Риддер (для потребителей ТОО "Л-ТВК")
Норма расхода на отопление, Гкал/м2 в месяц
1
Население 2-го района
0,02586 Гкал/м2 с распределением на 12 месяцев (в расчете на год)
2
Население 4-го района
0,019 Гкал/м2 с распределением на 12 месяцев (в расчете на год)
город Алтай (для потребителей КГП "Тепловодоцентраль" акимата района Алтай)
Норма потребления горячей воды, Гкал/1 человек в месяц
1
Горячее водоснабжение
0,18 Гкал/месяц на 1 человека
город Алтай (для потребителей КГП "Тепловодоцентраль город Алтай" акимата района Алтай)
Норма расхода на отопление, Гкал/м2 в месяц
1
Отопление
0,0429 Гкал/месяц на 1 м2 с распределением на 7 месяцев (отопительный период) / 0,025 Гкал/месяц на 1 м2 с распределением на 12 месяцев (в расчете на год)
город Серебрянск (для потребителей КГП "Тепловодоцентраль город Серебрянск и поселок Новая Бухтарма" акимата района Алтай)
Норма расхода на отопление, Гкал/м2 в месяц
1
Отопление

0,03 Гкал/айына 1 м2-ге 7 айға бөлумен (жылыту кезеңі)/ 0,0175 Гкал/айына 1 м2-ге 12 айға бөлумен (бір жылға есептегенде)
Жаңа Бұқтырма кенті (Алтай ауданы әкімдігінің "Тепловодоцентраль Серебрянск қ және Жаңа Бұқтырма кенті" КМК тұтынушылары үшін)
Ыстық су тұтыну нормасы, айына Гкал / 1 адам
1
1 дәрежелі абаттандыру пәтерлері: ыстық сумен жабдықтауға арналған суық су ыстық сумен жабдықтауға арналған жылу шығыны
1 адамға айына 3,15 м3, 1 адамға айына 0,19 Гкал
2
2,3 дәрежелі абаттандыру пәтерлері: ыстық сумен жабдықтауға арналған суық су ыстық сумен жабдықтауға арналған жылу шығыны
1 адамға айына 2,4 м3, 1 адамға айына 0,145 Гкал
3
4 дәрежелі абаттандыру пәтерлері: ыстық сумен жабдықтауға арналған суық су ыстық сумен жабдықтауға арналған жылу шығыны
1 адамға айына 0,75 м3, 1 адамға айына 0,045 Гкал
Ыстық сумен қамту
Жаңа Бұқтырма кенті (Алтай ауданы әкімдігінің "Тепловодоцентраль Серебрянск қ және Жаңа Бұқтырма кенті" КМК тұтынушылары үшін)
Жылытуға арналған шығын нормасы, айына Гкал/м2
Жылыту
0,035236 Гкал/айына 1 м2-ге 7 айға бөлумен (жылыту кезеңі)/ 0,020554 Гкал/айына 1 м2-ге 12 айға бөлумен (бір жылға есептегенде)
Жылыту, қазан, сыртқы ауаның орташа айлық температурасы 4,5ºС, Гкал/сағат
0,019480 Гкал/м2
Жылыту, қараша, сыртқы ауаның орташа айлық температурасы (-5)ºС, Гкал/сағат
0,033664 Гкал/м2
Жылыту, желтоқсан, сыртқы ауаның орташа айлық температурасы (-12,4)ºС, Гкал/сағат
0,045082 Гкал/м2
Жылыту, қаңтар, сыртқы ауаның орташа айлық температурасы ( -15,8)ºС, Гкал/сағат
0,049813 Гкал/м2
Жылыту, ақпан, сыртқы ауаның орташа айлық температурасы (-14,6)ºС, Гкал/сағат
0,043484 Гкал/м2
Жылыту, наурыз, сыртқы ауаның орташа айлық температурасы (-7,6)ºС, Гкал/сағат
0,038404 Гкал/м2
Жылыту, сәуір, сыртқы ауаның орташа айлық температурасы 3,8ºС, Гкал/сағат
0,016724 Гкал/м2
Жылыту кезеңі, сыртқы ауаның орташа температурасы -7,2ºС, Гкал/сағат
0,246651 Гкал/м2
Алтай ауданы ("Бородино орта мектебі" ММ тұтынушылары үшін)
Жылытуға арналған шығын нормасы, айына Гкал / м2
1
Жылыту
Айына 1 адамға 0,05 Гкал, 6 айға бөлумен
Зайсан қаласы ( "NG Energy" ЖШС, Амренов К. Ш ЖК тұтынушылары үшін.")
Жылытуға арналған шығын нормасы, айына Гкал / м2
1
Жылыту
айына 1 м2 0,0406 Гкал, 6 айға бөлумен (жылыту кезеңі)
Глубокое кенті (Глубокое ауданы әкімдігінің "Теплоэнергия" ШЖҚ МКК тұтынушылары үшін)
Ыстық суды тұтыну нормасы, Гкал / айына 1 адам
1
Ыстық сумен қамтамасыз ету

0,03 Гкал/мес на 1 м2 с распределением на 7 месяцев (отопительный период) / 0,0175 Гкал/мес на 1 м2 с распределением на 12 месяцев (в расчете на год)
поселок Новая Бухтарма (для потребителей КГП "Тепловодоцентраль город Серебрянск и поселок Новая Бухтарма" акимата района Алтай)
Норма потребления горячей воды, Гкал/1 человек в месяц
1
Квартиры 1 степени благоустройства: холодная вода для горячего водоснабжения расход тепла на горячее водоснабжение
3,15 м3/месяц на 1 человека 0,19 Гкал/месяц на 1 человека
2
Квартиры 2,3 степени благоустройства: холодная вода для горячего водоснабжения расход тепла на горячее водоснабжение
2,4 м3/месяц на 1 человека 0,145 Гкал/месяц на 1 человека
3
Квартиры 4 степени благоустройства: холодная вода для горячего водоснабжения расход тепла на горячее водоснабжение
0,75 м3/месяц на 1 человека 0,045 Гкал/месяц на 1 человека
поселок Новая Бухтарма (для потребителей КГП "Тепловодоцентраль город Серебрянск и поселок Новая Бухтарма" акимата района Алтай)
Норма расхода на отопление, Гкал/м2 в месяц
1
Отопление
0,035236 Гкал/месяц на 1 м2 с распределением на 7 месяцев (отопительный период) / 0, 020554Гкал/месяц на 1 м2 с распределением на 12 месяцев (в расчете на год)
Отопление, октябрь, среднемесячная температура наружного воздуха 4,5ºС, Гкал/час
0,019480 Гкал/м2
Отопление, ноябрь, среднемесячная температура наружного воздуха (-5) ºС, Гкал/час
0,033664 Гкал/м2
Отопление, декабрь, среднемесячная температура наружного воздуха (-12,4)ºС, Гкал/час
0,045082 Гкал/м2
Отопление, январь, среднемесячная температура наружного воздуха (-15,8)ºС, Гкал/час
0,049813 Гкал/м2
Отопление, февраль, среднемесячная температура наружного воздуха (-14,6)ºС, Гкал/час
0,043484 Гкал/м2
Отопление, март, среднемесячная температура наружного воздуха (-7,6)ºС, Гкал/час
0,038404 Гкал/м2
Отопление, апрель, среднемесячная температура наружного воздуха (3,8)ºС, Гкал/час
0,016724 Гкал/м2
Отопительный период, средняя температура наружного воздуха (-7,2)ºС, Гкал/час
0,246651 Гкал/м2
Район Алтай (для потребителей КГУ "Бородинская средняя школа")
Норма расхода на отопление, Гкал/м2 в месяц
1
Отопление
0,05 Гкал/месяц на 1 человека с распределением на 6 месяцев
город Зайсан (для потребителей ТОО "NG Energy", ИП "Амренов К.Ш.")
Норма расхода на отопление, Гкал/м2 в месяц
1
Отопление
0,0406 Гкал/месяц на 1 м2 с распределением на 6 месяцев (отопительный период)
поселок Глубокое (для потребителей КГП на ПХВ "Теплоэнергия" поселок Глубокое акимата Глубоковского района)
Норма потребления горячей воды, Гкал/1 человек в месяц
1
Горячее водоснабжение

1 адамға 0,1896 Гкал/айына (7 айға есептегенде)
Глубокое кенті (Глубокое ауданы әкімдігінің "Теплоэнергия" МКК Глубокое к тұтынушылары үшін)
Жылытуға арналған шығын нормасы, айына Гкал / м2
1
Жылыту
1 м2-ге 0,0404 Гкал/ай 6 айға (жылыту кезеңі)/ 0,0202 Гкал/ай 1 м2-ге 12 айға бөле отырып (бір жылға есептегенде)
Қасым Қайсенов кенті (Ұлан ауданы әкімдігінің "Молодежный" КМК тұтынушылары үшін)
Ыстық суды тұтыну нормасы, Гкал / айына 1 адам
1
Орталық ыстық сумен жабдықталған, қол жуғыштармен, жуғыштармен, душтармен және ұзындығы 1500-1700 мм-ге дейінгі ванналармен жабдықталған тұрғын үйлер
Айына 1 адамға 0,174 Гкал (бір жылға есептегенде)
Қасым Қайсенов кенті (Ұлан ауданы әкімдігінің "Молодежный" КМК тұтынушылары үшін)
Жылытуға арналған шығын нормасы, айына Гкал / м2
1
Жылыту
1 м2-ге 0,0329 Гкал/айына 7 айға бөлумен (жылыту кезеңі)/ 0,0192 Гкал/айына 1 м2-ге 12 айға бөлумен (бір жылға есептегенде)
Катонқарағай ауданы ("АлтайКомХозСервис" КМК тұтынушылары үшін)
Жылытуға арналған шығын нормасы, айына Гкал / м2
1
Жылыту
1 м2-ге 0,04 Гкал/айына 6 айға бөлумен (жылыту кезеңі)/ 0,02 Гкал / айына 1 м2-ге 12 айға бөлумен (бір жылға есептегенде)
Күршім ауданы (Күршім ауданы әкімдігінің "Күршім" МКК тұтынушылары үшін)
Жылытуға арналған шығын нормасы, айына Гкал / м2
1
Жылыту
0,0626 Гкал/айына 1 м2 6 айға бөлумен (жылыту кезеңі)
Белоусовка алаңы (Белоусовка кенті "Востокэнерго" ЖШС тұтынушылары үшін )
Жылытуға арналған шығын нормасы, айына Гкал / м2
1
Көп қабатты тұрғын үй құрылыстары
0,0315 Гкал/ айына 1 м2-ге 7 айға (жылыту кезеңі)/0,0184 Гкал / айына 1 м2-ге 12 айға бөлумен(бір жылға есептегенде)
Белоусовка алаңы (Алтайский кенті "Востокэнерго" ЖШС тұтынушылары үшін)
Жылытуға арналған шығын нормасы, айына Гкал / м2
1
Көп қабатты тұрғын үй құрылыстары
1 м2-ге 0,0236 Гкал/айына 7 айға (жылыту кезеңі)/ 0,01377 Гкал/айына 1 м2-ге 12 айға бөлумен (бір жылға есептегенде)
Усть-Таловска алаңы ("Востокэнерго" ЖШС тұтынушылары үшін)
Ыстық суды тұтыну нормасы, Гкал / айына 1 адам
1
Көп қабатты тұрғын үй құрылыстары
Айына 1 адамға 0,1633 Гкал
Усть-Таловка алаңы ("Востокэнерго" ЖШС тұтынушылары үшін)
Жылытуға арналған шығын нормасы, айына Гкал / м2
1
Көп қабатты тұрғын үй құрылыстары
1 м2-ге 0,0329 Гкал/айына 7 айға (жылыту кезеңі)/ 0,0192 Гкал/айына 1 м2-ге 12 айға бөлумен (бір жылға есептегенде)
Шемонаиха қаласы ("Шемонаиха Су Арнасы" КМК желілеріне, "ТеплоШемСтрой" ЖШС желілеріне , "Востокэнерго" ЖШС желілеріне қосылған тұтынушылары үшін)
Жылытуға арналған шығын нормасы, айына Гкал / м2
1
Көп қабатты үйлер үшін

0,1896 Гкал/месяц на 1 человека (в расчете на 7 месяцев)
поселок Глубокое (для потребителей КГП на ПХВ "Теплоэнергия" поселок Глубокое акимата Глубоковского района)
Норма расхода на отопление, Гкал/м2 в месяц
1
Отопление
0,0404 Гкал/месяц на 1 м2 с распределением на 6 месяцев (отопительный период) / 0,0202 Гкал/мес на 1 м2 с распределением на 12 месяцев (в расчете на год)
поселок Касым Кайсенова (для потребителей КГП "Молодежный" акимата Уланского района)
Норма потребления горячей воды, Гкал/1 человек в месяц
1
Жилые дома с центральным горячим водоснабжением, оборудованными умывальниками, мойками, душами и ваннами длиной 1500-1700 мм
0,174 Гкал/месяц на 1 человека (в расчете на год)
поселок Касым Кайсенова (для потребителей КГП "Молодежный" акимата Уланского района)
Норма расхода на отопление, Гкал/м2 в месяц
1
Отопление
0,0329 Гкал/месяц на 1 м2 с распределением на 7 месяцев (отопительный период) / 0,0192 Гкал/месяц на 1 м2 с распределением на 12 месяцев (в расчете на год)
Катон-Карагайский район (для потребителей КГП "АлтайКомХозСервис")
Норма расхода на отопление, Гкал/м2 в месяц
1
Отопление
0,04 Гкал/месяц на 1 м2 с распределением на 6 месяцев (отопительный период) / 0,02 Гкал/месяц на 1 м2 с распределением на 12 месяцев (в расчете на год)
Курчумский район (для потребителей КГП "Курчум" акимата Курчумского района)
Норма расхода на отопление, Гкал/м2 в месяц
1
Отопление
0,0626 Гкал/месяц на 1 м2 с распределением на 6 месяцев (отопительный период)
Белоусовская площадка (для потребителей ТОО "Востокэнерго" поселок Белоусовка)
Норма расхода на отопление, Гкал/м2 в месяц
1
Многоэтажные жилые строения
0,0315 Гкал/месяц на 1 м2 с распределением на 7 месяцев (отопительный период) / 0,0184 Гкал/месяц на 1 м2 с распределением на 12 месяцев (в расчете на год)
Белоусовская площадка (для потребителей ТОО "Востокэнерго" поселок Алтайский)
Норма расхода на отопление, Гкал/м2 в месяц
1
Многоэтажные жилые строения
0,0236 Гкал/месяц на 1 м2 с распределением на 7 месяцев (отопительный период) / 0,01377 Гкал/месяц на 1 м2 с распределением на 12 месяцев (в расчете на год)
Усть-Таловская площадка (для потребителей ТОО "Востокэнерго")
Норма потребления горячей воды, Гкал/1 человек в месяц
1
Многоэтажные жилые строения
0,1633 Гкал/месяц на 1 человека
Усть-Таловская площадка (для потребителей ТОО "Востокэнерго")
Норма расхода на отопление, Гкал/м2 в месяц
1
Многоэтажные жилые строения
0,0329 Гкал/месяц на 1 м2 с распределением на 7 месяцев (отопительный период) / 0,0192 Гкал/месяц на 1 м2 с распределением на 12 месяцев (в расчете на год)
город Шемонаиха (для потребителей подключенных к сетям ТОО "Шемонаиха Су Арнасы", для потребителей подключенных к сетям ТОО "Теплосинтез", для потребителей подключенных к сетям ТОО "Востокэнерго")
Норма расхода на отопление, Гкал/м2 в месяц
1
Для многоэтажных домов

0,0328 Гкал / айына 1 м2 (жылыту кезеңі)
2
Бір қабатты үйлер үшін
0,0414 Гкал / айына 1 м2 (жылыту кезеңі)
Шемонаиха қаласы ("Шемонаиха Су Арнасы" КМК желілеріне, "ТеплоШемСтрой" ЖШС желілеріне , "Востокэнерго" ЖШС желілеріне қосылған тұтынушылары үшін)
Ыстық суды тұтыну нормасы, Гкал / айына 1 адам
1
Көп қабатты үйлер үшін
0,163 Гкал / айына 1 м2
2
Бір қабатты үйлер үшін
0,163 Гкал / айына 1 м2
(ҚР ІІМ ҚАЖК ТМ №17 "Еңбек-Өскемен" РМК тұтынушылары үшін)
Ыстық суды тұтыну нормасы, Гкал / айына 1 адам
1
Ыстық сумен қамту

0,0328 Гкал/месяц на 1 м2 (отопительный период)
2
Для одноэтажных домов
0,0414 Гкал/месяц на 1 м2 (отопительный период)
город Шемонаиха (для потребителей подключенных к сетям ТОО "Шемонаиха Су Арнасы", для потребителей подключенных к сетям ТОО "Теплосинтез", для потребителей подключенных к сетям ТОО "Востокэнерго")
Норма потребления горячей воды, Гкал/1 человек в месяц
1
Для многоэтажных домов
0,163 Гкал/месяц на 1 м2
2
Для одноэтажных домов
0,163 Гкал/месяц на 1 м2
(для потребителей ПУ №17 РГП "Енбек-Өскемен" ИУ КУИС МВД РК)
Норма потребления горячей воды, Гкал/1 человек в месяц
1
Горячее водоснабжение

Айына 1 м2 0,174 Гкал
ҚР ІІМ ҚАЖК ТМ №17 "Еңбек-Өскемен" РМК тұтынушылары үшін)
Жылытуға арналған шығын нормасы, айына Гкал / м2
1
Жылыту
Айына 1 адамға 0,01952 Гкал/
Ескертпе: Жылу энергия шығысының нормалары Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 15 бұйрығымен бекітілген, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2015 жылы 20 ақпанда № 10313 болып тіркелген, есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін электрмен жабдықтау және жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын есептеудің үлгі қағидаларына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 211 бұйрығымен бекітілген, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылы 12 ақпанда № 10234 болып тіркелген Жылу энергиясын пайдалану қағидаларына сәйкес есептелді.
Шығыс Қазақстан облысы бойынша есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін сумен жабдықтау және су бұру жөніндегі коммуналдық қызметтерді тұтыну нормалары
Өскемен қаласы ("Өскемен Водоканал" ШЖҚ КМК тұтынушылары үшін, Ново-Ахмирово ауылы №1 әскери қалашығының тұтынушылары үшін ҚР ҚМ "Өскемен аудандық пайдалану бөлімі" РММ )
№
Көшедегі су тарату колонкаларынан су жинайтын тұрғын үйлер Кәрізсіз орталықтандырылған суық сумен қамтамасыз етілген тұрғын үйлер
56

0,174 Гкал/месяц на 1 м2
(для потребителей ПУ №17 РГП "Енбек-Өскемен" ИУ КУИС МВД РК)
Норма расхода на отопление, Гкал/м2 в месяц
1
Отопление
0,01952 Гкал/месяц на 1 человека
Примечание: Нормы расхода тепловой энергии рассчитаны в соответствии с Типовыми правилами расчета норм потребления коммунальных услуг по электроснабжению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета, утвержденные приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 13 января 2015 года № 15, зарегистрированного в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 февраля 2015 года № 10313, Правилами пользования тепловой энергией утвержденных приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 18 декабря 2014 года № 211, зарегистрированного в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 февраля 2015 года № 10234.
Нормы потребления коммунальных услуг по водоснабжению и водоотведению для потребителей, не имеющих приборов учета по Восточно-Казахстанской области
город Усть-Каменогорск (для потребителей КГП на ПХВ "Өскемен Водоканал", для потребителей военного городка №1 село Ново-Ахмирово РГУ "Усть-Каменогорская районная эксплуатационная часть" МО РК )
Услуги холодного водоснабжения
№
Наименование потребителей услуг
Норма потребления
литр/сутки
м3/месяц
№
Жилые дома с разбором воды из уличных водоразборных водоколонок
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением без канализации
56

105
0
1
Орталықтандырылған суық сумен жабдықталған және ваннасыз кәріз жүйесі бар тұрғын үйлер
101
101
2
Орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, ұзындығы 1500 -1700 мм душ ванналары бар кәрізі бар тұрғын үйлер
121
121
3
Орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, кәріз және су жылытқыштары бар ванналары бар қатты отынмен жұмыс істейтін тұрғын үйлер
149
149
4
Орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, кәрізі, газды су жылытқыштары бар ванналары бар тұрғын үйлер
189
189
5
Орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, кәріз, жылдам әсер ететін жылытқышы бар ванналар және көп нүктелі су бөлетін тұрғын үйлер
210
210
6
Орталықтандырылған суық сумен және ыстық сумен, кәрізбен, қол жуғышпен, жуғышпен және душпен жабдықталған тұрғын үйлер
189
277
7
Орталықтандырылған суық сумен және ыстық сумен, кәрізбен, душпен жабдықталған отыратын ванналары бар тұрғын үйлер
230
326
8
Орталықтандырылған суық сумен және ыстық сумен, кәрізбен, ұзындығы 1500-1700 мм ванналары бар және душпен жабдықталған тұрғын үйлер
250
355
9
Ғимараттардың биіктігі 12 қабатты және абаттандыруға қойылатын талаптар жоғарылаған кезде орталықтанған суық сумен және ыстық сумен, кәрізбен жабдықталған тұрғын үйлер
330
444
10
Кәрізсіз орталықтандырылған суық сумен жабдықталған жатақханалар
60
0
11
Орталықтандырылған суық және ыстық сумен жабдықталған, кәрізі бар, душсыз жатақханалар
69
97
12
Орталықтандырылған суық және ыстық сумен жабдықталған, кәрізі бар, ортақ душтары бар жатақханалар
85
138
13
Кәрізі, ортақ душы, асханасы, кір жуатыны бар орталықтанған суық және ыстық сумен жабдықталған жатақханалар
117
187
14
Әр секциядағы шағын бөлмелерде ортақ асүйлері мен душ блоктары, кәрізі бар орталықтанған суық және ыстық сумен жабдықталған жатақханалар
133
190
15
Барлық тұрғын бөлмелерде душтары, кәрізі бар орталықтанған суық және ыстық сумен жабдықталған жатақханалар
101
145
16
Ведомстволық су қабылдағыштан орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, орталықтандырылған кәрізі, орталықтандырылған ыстық сумен, ұзындығы 1500-1700 мм ванналармен, душпен жабдықталған тұрғын үйлер
0
355
17
Орталықтандырылған суық және ыстық сумен жабдықталған, ұзындығы 1500-1700 мм ванналары бар, душпен жабдықталған, кәріз жүйесі жоқ тұрғын үйлер
250
0
18
Ведомстволық су қабылдағыштан орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, орталықтандырылған кәріз, орталықтандырылған ыстық сумен жабдықталған, қол жуғышпен, жуғышпен және душпен жабдықталған тұрғын үйлер
0
277
19
Ведомстволық су қабылдағыштан орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, орталықтандырылған кәрізі бар, ванналармен жабдықталмаған ыстық суы жоқ тұрғын үйлер
0

105
0
1
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением и канализацией без ванн
101
101
2
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением, канализацией с ваннами длиной от 1500 -1700 мм оборудованные душем
121
121
3
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением, канализацией и ваннами с водонагревателями, работающими на твердом топливе
149
149
4
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением, канализацией, ваннами с газовыми водонагревателями
189
189
5
Жилые дома с центральным холодным водоснабжением, канализацией, ваннами с быстродействующим нагревателем и многоточечным водоразбором
210
210
6
Жилые дома с центральным холодным водоснабжением и горячим водоснабжением, канализацией, оборудованные умывальником, мойкой и душем
189
277
7
Жилые дома с центральным холодным водоснабжением и горячим водоснабжением, канализацией, с сидячими ваннами, оборудованными душем
230
326
8
Жилые дома с центральным холодным водоснабжением и горячим водоснабжением, канализацией, с ваннами длиной от 1500-1700 мм и оборудованными душем
250
355
9
Жилые дома с центральным холодным водоснабжением и горячим водоснабжением, канализацией, при высоте зданий 12 этажей и повышенными требованиями к благоустройству
330
444
10
Общежития с централизованным холодным водоснабжением без канализации
60
0
11
Общежития с центральным холодным и горячим водоснабжением с канализацией, без душа
69
97
12
Общежития с центральным холодным и горячим водоснабжением, с канализацией, с общими душевыми
85
138
13
Общежития с центральным холодным и горячим водоснабжением с канализацией, с общими душевыми, столовыми, прачечными
117
187
14
Общежития с центральным холодным и горячим водоснабжением с канализацией, с общими кухнями и душевыми блоками при малых комнатах в каждой секции
133
190
15
Общежития с центральным холодным и горячим водоснабжением, канализацией, душами при всех жилых комнатах
101
145
16
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением из ведомственного водозабора, централизованной канализацией, централизованным горячим водоснабжением, оборудованные ваннами длиной 1500-1700 мм, душем
0
355
17
Жилые дома с централизованным холодным и горячим водоснабжением, ваннами длиной 1500-1700 мм, оборудованными душем, без канализации
250
0
18
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением из ведомственного водозабора, централизованной канализацией, централизованным горячим водоснабжением, оборудованные умывальником, мойкой и душем
0
277
19
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением из ведомственного водозабора, централизованной канализацией, без горячей воды, не оборудованные ваннами
0

101
20
Ведомстволық су қабылдағыштан орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, орталықтандырылған кәрізі бар, қатты отынмен жұмыс істейтін ванналары мен су жылытқыштары бар тұрғын үйлер
0
149
21
Ведомстволық су қабылдағыштан орталықтандырылған суық сумен, орталықтандырылған кәріз жүйесімен, ыстық сумен жабдықталған, ортақ душ бөлмелері бар жатақханалар
0
138
22
Ведомстволық су қабылдағыштан орталықтандырылған суық сумен, орталықтандырылған кәріз жүйесімен, ыстық сумен жабдықталған, ортақ душ, асхана, кір жуатын орындары бар жатақханалар
0
187
23
Орталықтанған суық және ыстық сумен жабдықталған, кәрізі жүйесі бар, ваннасы жоқ тұрғын үйлер
101
145
24
Орталықтандырылған ыстық сумен жабдықталған, кәрізбен, орталықтандырылған суық сумен жабдықтаудан ажыратылған тұрғын үйлер
56
161
25
Ведомстволық су қабылдағыштан орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, орталықтандырылған кәріз жүйесімен, ыстық сумен жабдықталған, әр секциядағы шағын бөлмелерде ортақ асүйлері мен душ блоктары бар жатақханалар
0
190
26
Ведомстволық су қабылдағыштан орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, орталықтандырылған кәрізі жүйесі бар, жылдам әрекет ететін жылытқышы бар ванналары және көп нүктелі су таратқышы бар тұрғын үйлер
0
210
27
Ведомстволық су жинаудан орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, кәріз жүйесі бар, ыстық сумен жабдықталған, душсыз жатақханалар
0
97
28
Ведомстволық су қабылдағыштан орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, орталықтандырылған кәрізі жүйесі бар, ыстық сусыз тұрғын үйлер
0
105
29
Орталықтандырылған суық сумен қамтамасыз етілген, шұңқыры бар тұрғын үйлер
105
30
Шұңқыры бар көшедегі су жинайтын колонкалардан су талданатын тұрғын үйлер
56
31
Орталықтандырылған суық және ыстық сумен, кәріз жүйесімен жабдықталған, дәретханасы жоқ тұрғын үйлер
121
226
32
Орталықтандырылған суық сумен, кәріз жүйесімен, душпен, ұзындығы 1500-1700 мм ванналармен жабдықталған, ыстық сумен жабдықтаудан ажыратылған тұрғын үйлер
250
250
33
Ведомстволық су қабылдағыштан орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, ыстық сумен жабдықталған, кәріз жүйесі бар, дәретханасыз тұрғын үйлер
0
226
34
Ведомстволық су қабылдағыштан орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, орталықтандырылған кәрізі жүйесі бар, ұзындығы 1500-1700 мм жуынатын бөлмесі бар, душпен жабдықталған, ыстық сусыз тұрғын үйлер
0
250
35
Қарыздар үшін орталықтандырылған суық және ыстық сумен жабдықтаудан ажыратылған, кәріз жүйесі бар тұрғын үйлер
56
56
36
Орталықтандырылған ыстық сумен жабдықталған және кәріз жүйесі бар, орталықтандырылған суық сумен жабдықтаудан ажыратылған тұрғын үйлер өтініш бойынша
0

101
20
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением из ведомственного водозабора, централизованной канализацией, ваннами и водонагревателями, работающими на твердом топливе
0
149
21
Общежития с централизованным холодным водоснабжением из ведомственного водозабора, централизованной канализацией, горячим водоснабжением, с общими душевыми
0
138
22
Общежития с централизованным холодным водоснабжением из ведомственного водозабора, централизованной канализацией, горячим водоснабжением, общими душевыми, столовыми, прачечными
0
187
23
Жилые дома с центральным холодным и горячим водоснабжением, канализацией, без ванн
101
145
24
Жилые дома с централизованным горячим водоснабжением, канализацией, отключенные от централизованного холодного водоснабжения
56
161
25
Общежития с централизованным холодным водоснабжением из ведомственного водозабора, централизованной канализацией, горячим водоснабжением, общими кухнями и душевыми блоками при малых комнатах в каждой секции
0
190
26
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением из ведомственного водозабора, централизованной канализацией, с ваннами с быстродействующим нагревателем и многоточечным водоразбором
0
210
27
Общежития с централизованным холодным водоснабжением из ведомственного водозабора, канализацией, горячим водоснабжением, без душа
0
97
28
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением из ведомственного водозабора, централизованной канализацией, без горячей воды
0
105
29
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением, имеющие выгребную яму
105
30
Жилые дома с разбором воды из уличных водозаборных водоколонок, имеющие выгребную яму
56
31
Жилые дома с централизованным холодным и горячим водоснабжением, канализацией, без унитазов
121
226
32
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением, канализацией, ваннами длиной от 1500-1700 мм, оборудованными душем, отключенные от горячего водоснабжения
250
250
33
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением из ведомственного водозабора, горячим водоснабжением, канализацией, без унитазов
0
226
34
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением из ведомственного водозабора, центральной канализацией, ванной длиной 1500-1700 мм, оборудованными душем, без горячей воды
0
250
35
Жилые дома с канализацией, отключенные от централизованного холодного и горячего водоснабжения за долги
56
56
36
Жилые дома с централизованным горячим водоснабжением и канализацией, отключенные от централизованного холодного водоснабжения по заявлению
0

105
37
Орталықтандырылған ыстық сумен, кәріз жүйесімен жабдықталған, қол жуғышпен, жуғышпен және душпен жабдықталған, қарыздары үшін суық судан өшірілген тұрғын үйлер
56
144
38
Қазылған шұңқыры бар тұрғын үйлер
0
39
Орталықтандырылған ыстық сумен жабдықталған, кәріз жүйесі бар, әр қабатта ортақ асүйлері мен душ блоктары бар, әр секцияда шағын бөлмелері бар, қарызы үшін суық сумен жабдықтаудан ажыратылған жатақханалар
56
113
40
Ведомстволық су қабылдағыштан орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, кәріз жүйесі бар, душпен жабдықталған, ұзындығы 1500-1700 мм ванналары бар тұрғын үйлер
0
121
41
Орталықтандырылған суық сумен жабдықталған және кәріз жүйесі бар, жылыту кезеңінде жылыту жүйесінен ыстық сумен жабдықталатын ванналары жоқ тұрғын үйлер
121
121
42
Орталықтандырылған суық сумен жабдықталған және кәріз жүйесі бар, ұзындығы 1500-1700 мм ванналары бар, жылыту кезеңінде жылыту жүйесінен ыстық сумен жабдықталатын тұрғын үйлер
149
149
43
Орталықтандырылған ыстық сумен жабдықталған және кәріз жүйесі бар, душпен жабдықталған, отыратын ванналары бар, қарыздары үшін суық судан ажыратылған тұрғын үйлер
56
152
44
Суық сумен жабдықтаудан ажыратылған, кәріз жүйесі жоқ тұрғын үйлер
56
0
45
Суық сумен жабдықтаудан ажыратылған, шұңқыры бар тұрғын үйлер
56
46
Орталықтандырылған суық сумен, кәріз жүйесімен, ұзындығы 1500-1700 мм ванналармен, үйдің жертөлесінде орнатылған бойлерден ыстық сумен жабдықталған тұрғын үйлер
355
355
47
Орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, кәріз жүйесімен, ыстық сумен жабдықталған, үйдің жертөлесінде орнатылған бойлері жоқ, суық сумен жабдықтаудан ажыратылған тұрғын үйлер
161
161
48
Орталықтандырылған кәріз жүйесі бар, жылу беру кезеңінде ыстық суы бар, жуғыштармен жабдықталған тұрғын үйлер, су колонкаларынан суық су
56
84
49
Орталықтандырылған ыстық сумен және кәріз жүйесімен, жалпы душ бөлмелері, асханалары, кір жуатын орындары бар, суық судан ажыратылған жатақханалар
56
126
50
Орталықтандырылған ыстық сумен, кәріз жүйесі, жуғышпен, жуғышпен және душпен жабдықталған, өтініш бойынша орталықтандырылған суық сумен жабдықтаудан ажыратылған тұрғын үйлер
0
88
51
Орталықтандырылған ыстық сумен жабдықтау, орталықтандырылған кәріз жүйесі, барлық тұрғын бөлмелері жанындағы душтары бар, орталықтандырылған суық сумен жабдықтаудан қарызы үшін ажыратылған жатақханалар
56
100
52
Орталықтандырылған ыстық сумен жабдықталған, орталықтандырылған кәріз жүйесі, отыратын ванналары бар, душпен жабдықталған, орталықтандырылған суық сумен жабдықтаудан тұтынушының өтініші бойынша ажыратылған тұрғын үйлер
0
96
53
Орталықтандырылған ыстық сумен жабдықталған, ұзындығы 1500-1700 мм ванналары бар, душпен жабдықталған, орталықтандырылған суық сумен жабдықтау ведомстволық су жинағышынан қарыздары үшін ажыратылған тұрғын үйлер
0

105
37
Жилые дома с централизованным горячим водоснабжением, канализацией, оборудованные умывальником, мойкой и душем, с отключенным холодным водоснабжением за долги
56
144
38
Жилые дома с выгребной ямой
0
39
Общежития с централизованным горячим водоснабжением, канализацией, общими кухнями и душевыми блоками на этажах, при малых комнатах в каждой секции, с отключенным за долги холодным водоснабжением
56
113
40
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением из ведомственного водозабора, канализацией, ваннами длиной от 1500-1700 мм, оборудованными душем
0
121
41
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением и канализацией, без ванн, имеющие горячее водоснабжение в отопительный период из системы отопления
121
121
42
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением и канализацией, ваннами длиной 1500-1700 мм, имеющие горячее водоснабжение в отопительный период из системы отопления
149
149
43
Жилые дома с централизованным горячим водоснабжением и канализацией, сидячими ваннами, оборудованными душем, с отключенным холодным водоснабжением за долги
56
152
44
Жилые дома с отключенным холодным водоснабжением, без канализации
56
0
45
Жилые дома с отключенным холодным водоснабжением, имеющие выгребную яму
56
0
46
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением, канализацией, ваннами длиной 1500-1700 мм, горячим водоснабжением из бойлера, установленного в подвале дома
355
355
47
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением, канализацией, горячим водоснабжением без бойлера, установленного в подвале дома, с отключенным холодным водоснабжением
161
161
48
Жилые дома с централизованной канализацией, горячей водой в отопительный период из системы отопления, оборудованные мойками, холодная вода из водоколонок
56
84
49
Общежития с централизованным горячим водоснабжением и канализацией, общими душевыми, столовыми, прачечными, отключенным холодным водоснабжением
56
126
50
Жилые дома с централизованным горячим водоснабжением, канализацией, оборудованные умывальником, мойкой и душем, отключенные от централизованного холодного водоснабжения по заявлению
0
88
51
Общежития с централизованным горячим водоснабжением, централизованной канализацией, душами при всех жилых комнатах, централизованное холодное водоснабжение отключено за долги
56
100
52
Жилые дома с централизованным горячим водоснабжением, с централизованной канализацией, сидячими ваннами, оборудованными душем, централизованной холодное водоснабжение отключено по заявлению потребителя
0
96
53
Жилые дома с централизованным горячим водоснабжением, с ваннами длиной 1500-1700 мм, оборудованными душем, централизованное холодное водоснабжение из ведомственного водозабора отключено за долги
0

161
54
Орталықтандырылған ыстық сумен жабдықталған, орталықтандырылған кәріз жүйесі бар, әрбір секциядағы шағын бөлмелердегі жалпы ас үйлері мен душ блоктары бар, орталықтандырылған суық сумен жабдықтаудан өтініш бойынша ажыратылған жатақханалар
0
57
55
Орталықтанған ыстық сумен жабдықталған, орталықтандырылған кәріз жүйесі бар, ортақ душы бар, орталықтандырылған суық сумен жабдықтау қарыздары үшін ажыратылған жатақханалар
56
109
56
Орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, орталықтандырылған кәріз жүйесі бар, отыратын ванналары бар, душпен жабдықталған, орталықтандырылған ыстық сумен жабдықталмаған тұрғын үйлер
230
230
57
Қатты отынмен жұмыс істейтін орталықтандырылған суық жабдықталған, ванналары мен су жылытқыштары бар, орталықтандырылған кәріз жүйесіне қосылмаған тұрғын үйлер
149
0
58
Орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, ваннамен бірге тез әрекет ететін жылытқышы және көпсалалы су тоғаны мен қазылған шұңқыры бар тұрғын үйлер
210
59
Орталықтандырылған ыстық сумен, кәріз жүйесімен, орталықтандырылған сумен қамтамасыз ету өтініш бойынша ажыратылған ваннасыз тұрғын үйлер
0
44
60
Орталықтандырылған суық және ыстық сумен жабдықталған, қазылған шұңқыры бар, ұзындығы 1500-1700 мм ванналары бар, душпен жабдықталған тұрғын үйлер
250
61
Қатты отынмен жұмыс істейтін орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, шұңқыры және су жылытқыштары, ванналары бар тұрғын үйлер
149
62
Орталықтандырылған кәріз жүйесі бар, ұзындығы 1500-1700 мм ванналары бар, душпен жабдықталған, үйдің жертөлесінде орнатылған бойлерден ыстық сумен жабдықталған, орталықтандырылған суық судан ажыратылған тұрғын үйлер
105
105
63
Қатты отынмен жұмыс істейтін су жылытқыштары бар ванналармен жабдықталған орталықтандырылған кәріз жүйесі бар, орталықтандырылған суық сумен жабдықтаудан қарыздары үшін ажыратылған тұрғын үйлер
0
56
64
Орталықтандырылған ыстық сумен жабдықталған, орталықтандырылған кәріз жүйесі бар, ортақ душ бар, орталықтандырылған суық сумен жабдықтаудан өтініш бойынша ажыратылған жатақханалар
0
53
65
Орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, қазылған шұңқырмен, газбен жабдықталған, орталықтандырылған ыстық сумен жабдықталмаған тұрғын үйлер
121
66
Көшедегі су жинағыш колонкалардан су жинайтын, орталықтандырылған кәріз жүйесі бар, жылу беру кезеңінде ыстық сумен, жуғыштармен жабдықталған тұрғын үйлер
0
84
67
Орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, қазылған шұңқыры бар, жылыту кезеңінде ыстық сумен жабдықталған, ванналарсыз тұрғын үйлер
121
68
Орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, қазылған шұңқыры бар, жылу беру кезеңінде ыстық сумен жабдықталған, 1500-1700 мм ванналары бар, душпен жабдықталған тұрғын үйлер
149
69
Орталықтандырылған ыстық сумен, орталықтандырылған кәріз жүйесі бар, жуғышпен, жуғышпен және себезгімен жабдықталған, орталықтандырылған суық сумен жабдықтау қарыздары үшін ажыратылған тұрғын үйлер
0

161
54
Общежития с централизованным горячим водоснабжением, централизованной канализацией, общими кухнями и душевыми блоками при малых комнатах в каждой секции, централизованное холодное водоснабжение отключено по заявлению
0
57
55
Общежития с центральным горячим водоснабжением, централизованной канализацией, общими душевыми, централизованное холодное водоснабжение отключено за долги
56
109
56
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением, централизованной канализацией, сидячими ваннами, оборудованными душем, централизованное горячее водоснабжение отсутствует
230
230
57
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением, ваннами и водонагревателями работающими на твердом топливе, к централизованной канализации не подключены
149
0
58
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением, ваннами с быстродействующим нагревателем и многоточечным водозабором и выгребной ямой
210
0
59
Жилые дома с централизованным горячим водоснабжением, централизованной канализацией, централизованное водоснабжение отключено по заявлению, без ванн
0
44
60
Жилые дома с централизованным холодным и горячим водоснабжением, выгребной ямой, ваннами длиной 1500-1700 мм, оборудованными душем
250
0
61
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением, выгребной ямой и ваннами с водонагревателями, работающими на твердом топливе
149
0
62
Жилые дома с централизованной канализацией, с ваннами длиной 1500-1700 мм, оборудованными душем, с горячим водоснабжением из бойлера, установленного в подвале дома, централизованное холодное водоснабжение отключено
105
105
63
Жилые дома с централизованной канализацией, оборудованные ваннами с водонагревателями, работающими на твердом топливе, централизованное холодное водоснабжение отключено за долги
0
56
64
Общежития с централизованным горячим водоснабжением, централизованной канализацией, общими душевыми, централизованное холодное водоснабжение отключено по заявлению
0
53
65
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением, выгребной ямой, с газоснабжением, без централизованного горячего водоснабжения
121
0
66
Жилые дома с разбором воды из уличных водозаборных колонок, с централизованной канализацией, с горячей водой в отопительный период, оборудованные мойками
0
84
67
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением, выгребной ямой, горячей водой в отопительный период, без ванн
121
0
68
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением, выгребной ямой, с горячей водой в отопительный период, ваннами 1500-1700 мм, оборудованными душем
149
0
69
Жилые дома с централизованным горячим водоснабжением, централизованной канализацией, оборудованные умывальником, мойкой и душем, централизованное холодное водоснабжение отключено за долги
0

144
70
Орталықтандырылған суық сумен, жылу беру кезеңінде ыстық сумен жабдықталған, орталықтандырылған кәріз жүйесі жоқ, ванналарсыз тұрғын үйлер
121
0
71
Орталықтандырылған суық сумен, жылу беру кезеңінде ыстық сумен жабдықталған, орталықтандырылған кәріз жүйесі жоқ, ұзындығы 1500-1700 мм ванналары бар, душпен жабдықталған тұрғын үйлер
149
0
72
Орталықтандырылған кәріз жүйесі жоқ, жылу беру кезеңінде ыстық сумен жабдықталған, көшедегі су жинау колонкаларынан су жинайтын тұрғын үйлер
56
0
73
Орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, тез әсер ететін жылытқыштары және көп нүктелі су тартқышы, ванналары бар, орталықтандырылған кәріз жүйесі жоқ тұрғын үйлер
210
0
74
Орталықтандырылған ыстық сумен жабдықталған, орталықтандырылған кәріз жүйесі бар, орталықтандырылған суық сумен жабдықтаудан қарыздары үшін ажыратылған, душсыз жатақханалар
56
84
75
Әр секциядағы шағын бөлмелердің жанындағы орталықтандырылған кәріз жүйесі бар, ортақ ас үйлері мен душ блоктары бар, орталықтандырылған ыстық сумен жабдықталған жатақханалар
0
133
76
Орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, ұзындығы 1500-1700 мм ванналары бар, душпен жабдықталған, орталықтандырылған кәріз жүйесі жоқ тұрғын үйлер
121
0
77
Орталықтандырылған суық сумен жабдықталған, шұңқыр қазылған, душы жоқ жатақханалар
69
78
Орталықтандырылған суық және ыстық сумен, орталықтандырылған кәріз жүйесі бар, әр секцияда шағын бөлменің жанындағы ортақ ас үйлері мен душ блоктары бар, орталықтандырылған ыстық сумен жабдықтау жоқ жатақханалар
133
133
79
Орталықтандырылған кәріз жүйесі, ұзындығы 1500- 1700 мм-ге дейінгі ванналары бар, душпен жабдықталған, жылыту кезеңінде ыстық сумен жабдықталған тұрғын үйлер
0
149
80
Көшедегі су айдау бағандарынан су талдамасы бар тұрғын үйлер
56
81
Кәріз жүйесі жоқ орталықтандырылған суық сумен жабдықталған тұрғын үйлер
105
82
Үй учаскелерін суару, 1 жүз шаршы метрге 44 м3, суару маусымы үшін 5 ай, (мамырдан қыркүйекке дейін)
44
Жануарлар санаты
Тұтыну нормасы, литр / тәулік
1
Сиыр, жылқы, түйе

144
70
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением, горячей водой в отопительный период без централизованной канализации, без ванн
121
0
71
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением, горячей водой в отопительный период без централизованной канализации, ваннами длиной 1500-1700 мм, оборудованными душем
149
0
72
Жилые дома с разбором воды из уличных водозаборных колонок, горячей водой в отопительный период без централизованной канализации
56
0
73
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением, ваннами с быстродействующим нагревателем и многоточечным водозабором, без централизованной канализации
210
0
74
Общежития с централизованным горячим водоснабжением, централизованной канализацией, централизованное холодное водоснабжение отключено за долги, без душа
56
84
75
Общежития с централизованной канализацией, с общими кухнями и душевыми блоками при малых комнатах в каждой секции, централизованное горячее водоснабжение
0
133
76
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением, ваннами длиной 1500-1700 мм, оборудованными душем, без централизованной канализации
121
0
77
Общежития с централизованным холодным горячим водоснабжением, выгребной ямой, без душа
69
0
78
Общежития с централизованным холодным и горячим водоснабжением, централизованной канализацией, общими кухнями и душевыми блоками при малых комнатах в каждой секции, централизованное горячее водоснабжение отсутствует
133
133
79
Жилые дома с централизованной канализацией, ваннами длиной от 1500- 1700 мм, оборудованными душем, горячей водой в отопительный период
0
149
80
Жилые дома с разбором воды из уличных водоразборных водоколонок
56
0
81
Жилые дома с централизованным холодным водоснабжением без канализации
105
0
82
Полив приусадебных участков, 44 м3 на 1 сотку, за поливной сезон 5 месяцев с мая по сентябрь)
44
0
Категория животного
Норма потребления, литр/сутки
1
Коровы, лошади, верблюды

210 (1 адамға)
6,388
6
Орталықтанған суық сумен, кәріз жүйесімен жабдықталған, қол жуғышпен, жуғышпен және душпен жабдықталған тұрғын үйлер
195 (1 адамға)
5,932
7
Орталықтанған суық және ыстық сумен, кәрізбен, отыратын ванналары бар, душпен жабдықталған тұрғын үйлер
230 (1 адамға)
6,997
8
Орталықтанған суық және ыстық сумен, кәріз жүйесімен, ұзындығы 1500-1700 мм-ге дейінгі ванналары бар, душпен жабдықталған тұрғын үйлер

210 (на 1 человека)
6,388
6
Жилые дома с центральным холодным водоснабжением, канализацией, оборудованные умывальником, мойкой и душем
195 (на 1 человека)
5,932
7
Жилые дома с центральным холодным и горячим водоснабжением, канализацией, сидячими ваннами оборудованные душем
230 (на 1 человека)
6,997
8
Жилые дома с центральным холодным и горячим водоснабжением, канализацией, ваннами длиной от 1500- 1700 мм оборудованные душем

Бордақылаудағы шошқалар, 1 басқа м3/айына
0,225
Алтай ауданы (Алтай ауданы әкімдігі "Тепловодоцентраль" КМК Серебрянск қаласы және Жаңа-Бұқтырма кенті тұтынушылары үшін)
Суық сумен жабдықтау және су бұру қызметтері
Қызметтерді тұтынушылардың атауы
Тұтыну нормасы, айына м3 (1 адамға)
сумен жабдықтау
су бұру
1
Ыстық су болмаған жағдайда 1 дәрежелі абаттандырылған пәтерлер (орталықтандырылған ыстық сумен, кәріз жүйесімен жабдықталған) (1 тұрғынға)
5,4 м3/адам/айына
5,4 м3/адам/айына
2

Свиньи на откорме, м3/месяц на 1 голову
0,225
Район Алтай (для потребителей КГП "Тепловоцентраль город Серебрянск и поселок Новая Бухтарма" акимата района Алтай)
Услуги холодного водоснабжения и водоотведения
№
Наименование потребителей услуг
Водоснабжение
Водоотведение
1
квартиры 1 степени благоустройства (централизованное обеспечение горячей водой, канализация) при отсутствии горячей воды (на 1 жителя)
5,4 м3/чел/месяц
5,4 м3/чел/месяц
2

Ыстық су болмаған жағдайда абаттандырылған 2 дәрежелі пәтерлер (титан, ванна, кәріз) (1 тұрғынға)
5,55 м3/адам/айына
5,55 м3/адам/айына
3
Ыстық су болмаған жағдайда 3 дәрежелі абаттандырылған пәтерлер (титансыз, ваннасыз, бірақ кәріз жүйесімен) (1 тұрғынға)
3,75 м3/адам/айына
3,75 м3/адам/айына
4
4 дәрежелі абаттандырылған пәтерлер (1 тұрғынға)
1,8 м3/адам/айына
1,8 м3/адам/айына
5
Құдықтан алынған су (1 тұрғынға)

квартиры 2 степени благоустройства (с титаном, ванной, канализация) при отсутствии горячей воды (на 1 жителя)
5,55 м3/чел/месяц
5,55 м3/чел/месяц
3
квартиры 3 степени благоустройства (без титана, ванны, но с канализацией) при отсутствии горячей воды (на 1 жителя)
3,75 м3/чел/месяц
3,75 м3/чел/месяц
4
квартиры 4 степени благоустройства (на 1 жителя)
1,8 м3/чел/месяц
1,8 м3/чел/месяц
5
вода из колонок (на 1 жителя)

105 (1 адамға)
3,194
Тарбағатай ауданы (Тарбағатай ауданы әкімдігі "Ақжар" ШЖҚ МКК тұтынушылары үшін)
Суық сумен жабдықтау қызметтері
Ақжар, Маңырақ, Жаңа-ауыл, Ахметбұлақ, Жамбыл, Жалаңаш, Кұйған, Қабанбай, Туғыл, Қарасу ауылдары
Қызметтерді тұтынушылардың атауы
Тұтыну нормасы, м3/айына
1
Су құбырымен және кәріз жүйесімен жабдықталған тұрғын үйлер.
3,0 (1 адамға)
2
Су құбырымен жабдықталған, бірақ кәріз жүйесі жоқ тұрғын үйлер
1,8 (1 адамға)
3
Көшедегі су айдау бағандарынан су алу
0,9 (1 адамға)
Кабанбай ауылы
№
Қызметтерді тұтынушылардың атауы
Тұтыну нормасы
литр/тәулігіне
м3/айына
1
Су құбырымен жабдықталған, бірақ кәріз жүйесі жоқ тұрғын үйлер
75 (1 адамға)
2,28
Жетіарал, Жаңалық ауылы
№
Қызметтерді тұтынушылардың атауы
Тұтыну нормасы, м3/айына
1
Су құбырымен жабдықталған, бірақ кәріз жүйесі жоқ тұрғын үйлер
1,95 (1 адамға)
Жанаталап ауылы
№
Қызметтерді тұтынушылардың атауы
Тұтыну нормасы
литр/тәулігіне
м3/айына
1
Көшедегі су айдау бағандарынан суды талдау
30 (1 адамға)
0,912
Су бұру қызметтері
№
Қызметтерді тұтынушылардың атауы
Тұтыну нормасы, м3/айына
1
Су құбырымен жабдықталған, бірақ кәріз жүйесі жоқ тұрғын үйлер
1,29 (1 адамға)
Ұлан ауданы (Ұлан ауданы әкімдігінің "Молодежный" КМК тұтынушылары үшін)
Суық сумен жабдықтау қызметтері
Қасым Қайсенов кенті
№
Қызметтерді тұтынушылардың атауы
Тұтыну нормасы
литр/тәулігіне
м3/айына
1
Су құбыры мен кәріз жүйесі бар тұрғын үйлер

105 (на 1 человека)
3,194
Тарбагатайский район (для потребителей КГП на ПХВ "Акжар" акимата Тарбагатайского района)
Услуги холодного водоснабжения
село Акжар, Манырак, Жана-ауыл, Ахметбулак, Жамбыл, Жаланаш, Куйган, Кабанбай, Тугыл, Карасу
Наименование потребителей услуг
Норма потребления, м3/месяц
1
Жилые дома с водопроводом и канализацией.
3,0 (на 1 человека)
2
Жилые дома с водопроводом, но без канализации
1,8 (на 1 человека)
3
Разбор воды из уличных водоразборных колонок
0,9 (на 1 человека)
село Кабанбай
№
Наименование потребителей услуг
Норма потребления
литр/сутки
м3/месяц
1
Жилые дома с водопроводом, но без канализации
75 (на 1 человека)
2,28
село Жетіарал, Жаңалық
№
Наименование потребителей услуг
Норма потребления, м3/месяц
1
Жилые дома с водопроводом, но без канализации
1,95 (на 1 человека)
село Жанаталап
№
Наименование потребителей услуг
Норма потребления
литр/сутки
м3/месяц
1
Разбор воды из уличных водоразборных колонок
30 (на 1 человека)
0,912
Услуги водоотведения
№
Наименование потребителей услуг
Норма потребления, м3/месяц
1
Жилые дома с водопроводом, но без канализации
1,29 (на 1 человека)
Уланский район (для потребителей КГП "Молодежный" акимата Уланского района)
Услуги холодного водоснабжения
поселок Касыма Кайсенова
Наименование потребителей услуг
Норма потребления
литр/сутки
м3/месяц
1
Жилые дома с водопроводом и канализацией

Айына суаруға жұмсалатын су шығыны (1 сотыққа) (суару маусымы 20 мамырдан 1 қыркүйекке дейін), айына суару саны 12.
9 (1 м2-ге)
10,8
Шемонаиха ауданы ("Каимов" ЖК Шемонаиха қаласы тұтынушылары үшін)
Суық суды бұру қызметтері
Қызметтерді тұтынушылардың атауы
Тұтыну нормасы
литр/тәулік
м3/ай
1
Су құбыры, орталық кәрізі (санузел және ванна) бар, ыстық сумен жабдықталмаған тұрғын үйлер
220 (1 адамға)
6,68
Шемонаиха ауданы (ҚР ІІМ ҚАЖК ТМ "Еңбек-Өскемен" ШЖҚ РМК №65 ЕА, Половинка кенті №110 филиалы тұтынушылары үшін)
Суық сумен жабдықтау қызметтері
Қызметтерді тұтынушылардың атауы
Тұтыну нормасы
литр/тәулік
м3/айына
1
Орталық ыстық сумен жабдықталмаған, су құбыры, жергілікті кәрізі бар (санторап және ванна) тұрғын үйлер

Расход воды на полив (на 1 сотку) в месяц (поливной сезон с 20 мая по 1 сентября), количество поливов 12 в месяц
9 (на 1 м2)
10,8
Шемонаихинский район (для потребителей ИП "Каимов" город Шемонаиха)
Услуги холодного водоотведение
№
Наименование потребителей услуг
Норма потребления
литр/сутки
м3/месяц
1
Жилые дома с водопроводом, центральной канализацией (санузел и ванна), без горячего водоснабжения
220 (на 1 человека)
6,68
Шемонаихинский район (для потребителей РГП на ПХВ "Енбек-Өскемен" ИУ КУИС МВД РК ПУ №65, Филиала №110 поселок Половинка)
Услуги холодного водоснабжения
№
Наименование потребителей услуг
Норма потребления
литр/сутки
м3/месяц
1
Жилые дома с водопроводом, местной канализацией (санузел и ванна) без центрального горячего водоснабжения

190 (1 адамға)
5,7
Ескерту: аббревиатуралардың түсіндірмесі:
ҚР - Қазақстан Республикасы
ІІМ - Ішкі істер министрлігі
РММ - Республикалық мемлекеттік мекеме
ТМ - Түзеу мекемесі
ҚАЖК - Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті
ММ - Мемлекеттік мекеме
ШЖҚ КММ - Шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын
РМК - Республикалық мемлекеттік кәсіпорын
ККМК - Коммуналдық көпсалалы мемлекеттік кәсіпорын
ҚМ - Қорғаныс министрлігі
ТҮКШ - Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
АҚ - Акционерлік қоғам
ЖШС - Жауапкершілігі шектеулі серіктестік
ЖК - Жеке кәсіпкерлік
ЖЭО - Жылу электр орталығы
Квт - Киловатт
Гкал - Гигакалория
ЕА -Есептеу аспаптары
МКК -Мемлекеттік-коммуналдық кәсіпорын
КМК -Коммуналдық-мемлекеттік кәсіпорын

190 (на 1 человека)
5,7
Примечание: расшифровка аббревиатур:
РК - Республики Казахстан
МВД - Министерство внутренних дел
РГУ - Республиканское государственное учреждение
ИУ - Исправительное учреждение
КУИС - Комитет уголовно-исполнительной системы
ГУ - Государственное учреждение
КГП на ПХВ - Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения
РГП - Республиканское государственное предприятие
КМГП - Коммунальное многопрофильное государственное предприятие
МО - Министерство обороны
ЖКХ - Жилищно-коммунального хозяйства
АО - Акционерное общество
ТОО - Товарищество с ограниченной ответственностью
ИП - Индивидуальный предприниматель
ТЭЦ - Теплоэлектроцентраль
Квт - Киловатт
Гкал - Гигакалория
Ч - Час
Чел - Человек
Л - Литр
ПУ - Прибор учетов
КГП - Коммунальное-государственное предприятие
ГКП - Государственное-коммунальное предприятие