Жолаушылар мен багажды қалалық және қала маңы қатынастарында автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 21 қарашадағы № 489 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабына сәйкес, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Риддер қаласының аумағында қалалық қатынаста жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланған тариф мынадай мөлшерде белгіленсін:
1) Интернет желісі және ұялы байланыс құрылғылары арқылы электрондық төлем жүйесі арқылы жол жүру үшін қолма-қол ақшасыз ақы төленген кезде, ересектерге - 130 (бір жүз отыз) теңге;
2) жол ақысын қолма-қол ақшамен төлеген кезде ересектерге - 150 (бір жүз елу) теңге.
2. Мынадай бағыттар бойынша жолаушылар мен багажды қала маңындағы автомобильмен тұрақты тасымалдауға тарифтер белгіленсін:
1) № 162 маршрут "Риддер қаласының автостанциясы - Поперечное ауылы" ересектерге - 600 (алты жүз) теңге;
2) № 165 маршрут "Риддер қаласының автостанциясы - Бутаково ауылы" ересектерге - 450 (төрт жүз елу) теңге.
3. Жеті жасқа дейінгі балалардың жол жүруі тегін, жетіден он бес жасқа дейінгі балалардың жол жүруі - ересектерге белгіленген тарифтің - 50%.
4. Жол жүру үшін электрондық төлем жүйесі бұзылған жағдайда, көлік карталары арқылы ақы төлеуді жүзеге асыратын жолаушылар тегін жол жүруге құқылы.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Риддер қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
6. Осы қаулы қабылданған күннен бастап қаулы қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі Д. Рахметкалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Риддер қалалық
мәслихатының төрағасы
Е. Нужных

Об установлении тарифов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском и пригородном сообщениях
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 21 ноября 2024 года № 489
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дифференцированный тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Риддера в следующих размерах:
1) при безналичной оплате за проезд через систему электронной оплаты, включая посредством сети Интернет и устройств сотовой связи, взрослым – 130 (сто тридцать) тенге;
2) при оплате за проезд наличными деньгами взрослым – 150 (сто пятьдесят) тенге.
2. Установить тарифы на регулярные пригородные автомобильные перевозки пассажиров и багажа по следующим маршрутам:
1) маршрут № 162 "Автостанция города Риддера – село Поперечное" взрослым – 600 (шестьсот) тенге;
2) маршрут № 165 "Автостанция города Риддера – село Бутаково" взрослым – 450 (четыреста пятьдесят) тенге.
3. Детям в возрасте до семи лет бесплатный проезд, от семи до пятнадцати лет – 50 % от установленного тарифа взрослым.
4. В случае неисправности системы электронной оплаты за проезд, пассажиры, осуществляющие оплату посредством транспортных карт, имеют право на бесплатный проезд.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Риддера.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня принятия настоящего постановления.
Аким города Риддера Д. Рахметкалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Риддерского
городского маслихата
Е. Нужных