Зайсан ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 16 қазандағы № 27/1-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, по Зайсанскому району
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 октября 2024 года № 27/1-VIII
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Зайсан ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Е. Загипаров
Зайсан аудандық мәслихатының
2024 жылғы "16" қазандағы
№ 27/1-VIII шешіміне
қосымша
Зайсан ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
№
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Үйлер: жайлы
1 тұрғын

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Зайсанскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Е. Загипаров
Приложение к решению
Зайсанского районного маслихата
от "_16_" _октября_ 2024 года
№ 27/1-VIII
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Зайсанскому району
№
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма м2
1
Домовладения благоустроенные
1 житель