2025-2027 жылдарға арналған Зайсан ауданы Зайсан қаласының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 31/3-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01 2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 73-1, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2024-2026жылдарға Зайсан ауданының бюджеті туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №30/2-VIII шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Зайсан ауданы Зайсан қаласының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 444 326,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 417 176,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 0,0 мың теңге;
2) шығындар - 444 326,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер– 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

О бюджете города Зайсан Зайсанского района на 2025-2027 годы
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2024 года № 31/3-VIII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", решением Зайсанского районного маслихата от 25 декабря 2024 года №30/2-VIII "О бюджете Зайсанского района на 2025-2027 годы" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Зайсан Зайсанского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 444 326,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 417 176,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 0,0 тысяч тенге;
2) затраты - 444 326,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;