Катонқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті туралы" № 10/138–VІІI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 13 ақпандағы № 13/165-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқандағы №10/138-VІІI шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 67 168,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 629,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 61 539,0 мың теңге;
2) шығындар – 67 168,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Катон–Карагайского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 10/138-VІІI "О бюджете Аккайнарского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 февраля 2024 года № 13/165-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата "О бюджете Аккайнарского сельского округа на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 10/138-VІIІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайнарского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 168,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 629,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61 539,0 тысяч тенге;
2) затраты – 67 168,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов –0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.".
Приложение 1 утвержденное решением районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.