Катонқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 10/141-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Белқарағай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 3 қыркүйектегі № 18/237-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Белқарағай ауылдық округінің бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №10/141-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Белқарағай ауылдық округінің бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 53975,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 4442,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 50,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 49483,0 мың теңге;
2) шығындар –54936,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -961,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 961,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Катон–Карагайского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 10/141-VІІ "О бюджете Белкарагайского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 3 сентября 2024 года № 18/237-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата "О бюджете Белкарагайского сельского округа на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 10/141-VIІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Белкарагайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложению 1, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы – 53975,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4442,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0тысяч тенге;
поступления трансфертов – 49483,0 тысяч тенге;
2) затраты – 54936,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -961,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 961,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 961,0 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай аудандық мәслихатының төрағасы Б. Болаев
Катонқарағай
аудандық мәслихатының
2024 жылғы 3 қыркүйектегі
№18/237-VIII шешіміне қосымша
Катонқарағай
аудандық мәслихатының

используемые остатки бюджетных средств – 961,0 тысяч тенге.".
Приложение 1 утвержденное решением районного маслихата, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Катон-Карагайского районного маслихата Б. Болаев
Приложение к решению
Катон-Карагайского
районного маслихата
от 3 сентября 2024 года
№18/237 -VIII
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского
районного маслихата