"Сарыөлең ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/12-VІII шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 27/13-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 15/12-VІII "Сарыөлең ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Күршім ауданы Сарыөлең ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 239259,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 8889,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 48,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 230322,0 мың теңге;
2) шығындар - 239678,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 419,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 419,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджеттік қаражатының пайдаланатын қалдықтары - 419,5 мың теңге;
бюджет қаражаты қалдықтары - 419,5 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 15/12-VIІI "О бюджете Сарыоленского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 сентября 2024 года № 27/13-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата "О бюджете Сарыоленского сельского округа на 2024-2026 годы" от 26 декабря 2023 года № 15/12-VIІI следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сарыоленского сельского округа Курчумского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 239259,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 8889,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 48,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 230322,0 тысяч тенге;
2) затраты - 239678,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 419,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 419,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 419,5 тысяч тенге;
остатки бюджетных средств - 419,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.