Ұлан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 97 "2024-2026 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2024 жылғы 29 сәуірдегі № 132 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан аудандық маслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 97 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5207288,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3057028,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22500,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 71754,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2056005,0 мың теңге;
2) шығындар – 5141872,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 62031,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 149526,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 87495,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 3385,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата "О бюджете Уланского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 97
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 апреля 2024 года № 132
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата "О бюджете Уланского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 97 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 5207288,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3057028,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 71754,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2056005,0 тысяч тенге;
2) затраты – 5141872,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 62031,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 149526,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 87495,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 3385,1 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -3385,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 149526,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 383833,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 230922,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Г. Калиева
Ұлан аудандық мәслихаттың

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -3385,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 149526,0 тысяч тенге;
погашение займов – 383833,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 230922,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Г. Калиева
Приложение к решению
Уланского районного маслихата