Шемонаиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/3-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 қарашадағы № 23/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/3-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының қала, кенттер және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 867 949,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 279 263,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 710,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 578 976,0 мың теңге;
2) шығындар – 913 564,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -45 615,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 45 615,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 45 615,2 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Шемонаиха ауданы Шемонаиха қаласы бюджетінде 505 298,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2024 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024-2026 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Первомайский кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 79 165,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 524,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 44 641,0 мың теңге;
2) шығындар – 84 024,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/3-VIII "О бюджетах города, поселков и сельских округов Шемонаихинского района на 2024-2026 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 ноября 2024 года № 23/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/3-VIII "О бюджетах города, поселков и сельских округов Шемонаихинского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шемонаиха Шемонаихинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1)доходы – 867 949,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 279 263,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 710,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 578 976,0 тысяч тенге;
2) затраты – 913 564,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -45 615,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –45 615,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 45 615,2 тысяч тенге";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете города Шемонаиха Шемонаихинского района на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 505 298,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Первомайский Шемонаихинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 165,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34 524,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 44 641,0 тысяча тенге;
2) затраты – 84 024,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 859,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 859,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –4 859,0 мың тенге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2024-2026 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кентінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 153 105,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 43 345,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 198,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 109 562,0 мың теңге;
2) шығындар – 164 389,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 284,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 284,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 284,8 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Шемонаиха ауданы Усть-Таловка кентінің бюджетінде 61 273,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2024 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі көзделсін.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2024-2026 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Вавилон ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98 992,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 48 483,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 917,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 49 592,0 мың теңге;
2) шығындар – 110 019,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 027,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 027,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -4 859,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 859,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 859,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет поселка Усть-Таловка Шемонаихинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 153 105,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 43 345,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –198,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 109 562,0 тысячи тенге;
2) затраты – 164 389,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 284,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 284,8 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 284,8 тысячи тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Предусмотреть в бюджете поселка Усть-Таловка Шемонаихинского района на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 61 273,0 тысячи тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Вавилонского сельского округа Шемонаихинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 98 992,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 48 483,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 917,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 49 592,0 тысячи тенге;
2) затраты – 110 019,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 027,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 11 027,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 027,2 мың теңге.";
11-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11-1. 2024 жылға арналған Шемонаиха ауданының Вавилон ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 38 928,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын.";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2024-2026 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Верх-Уба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13,14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 161 240,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 664,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 151 576,1 мың теңге;
2) шығындар – 162 938,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер– 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 698,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 1 698,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 698,2 мың теңге.";
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. Шемонаиха ауданы Верх-Уба ауылдық округінің бюджетінде 120 101,1 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2024 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын.";
15-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. 2024-2026 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Волчанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 422,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 017,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 192,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 59 213,0 мың теңге;
2) шығындар – 73 561,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 139,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 139,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 11 027,2 тысяч тенге.";
пункт 11-1 изложить в новой редакции:
"11-1. Предусмотреть в бюджете Вавилонского сельского округа Шемонаихинского района на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 38 928,0 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Верх-Убинского сельского округа Шемонаихинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 161 240,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 664,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 151 576,1 тысяч тенге;
2) затраты – 162 938,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 698,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 698,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 698,2 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Предусмотреть в бюджете Верх-Убинского сельского округа Шемонаихинского района на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 120 101,1 тысяча тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Волчанского сельского округа Шемонаихинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 422,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 017,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 192,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 59 213,0 тысяч тенге;
2) затраты – 73 561,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 139,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 139,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 139,1 мың теңге.";
17-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Волчанка ауылдық округінің бюджетінде 21 254,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2024 жылға арналған нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын.";
18-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18. 2024-2026 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Выдриха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 062,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 140,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 49 922,0 мың теңге;
2) шығындар – 69 767,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 705,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 705,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 705,1 мың теңге.";
20-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"20. Шемонаиха ауданы Выдриха ауылдық округінің бюджетінде 15 693,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2024 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын.";
21-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"21. 2024-2026 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Зевакино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 87 389,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 492,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 529,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 68 368,0 мың теңге;
2) шығындар – 92 333,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 944,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 944,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 4 139,1 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Предусмотреть в бюджете Волчанского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 21 254,0 тысячи тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Утвердить бюджет Выдрихинского сельского округа Шемонаихинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 062,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 140,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 49 922,0 тысячи тенге;
2) затраты – 69 767,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 705,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3705,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 705,1 тысяч тенге.";
пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Предусмотреть в бюджете Выдрихинского сельского округа Шемонаихинского района на 2024 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 15 693,0 тысячи тенге.";
пункт 21 изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет Зевакинского сельского округа Шемонаихинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 87 389,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 492,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 529,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 68 368,0 тысяч тенге;
2) затраты – 92 333,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 944,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –4 944,6 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 944,6 мың теңге.";
27-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"27. 2024-2026 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Октябрьское ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 497,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 206,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 44 291,0 мың теңге;
2) шығындар – 52 930,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 433,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 433,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 433,2 мың теңге.";
30-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"30. 2024-2026 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Разин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71 603,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 121,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 300,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 63 182,0 мың теңге;
2) шығындар – 73 204,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу– 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 601,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 601,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 601,0 мың теңге.";
32-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"32. Разин ауылдық округінің бюджетінде 35 310,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен 2024 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 28 және 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 және 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

используемые остатки бюджетных средств – 4 944,6 тысячи тенге.";
пункт 27 изложить в новой редакции:
"27. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа Шемонаихинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 497,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 206,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 44 291,0 тысяча тенге;
2) затраты – 52 930,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 433,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 433,2 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 433,2 тысячи тенге.";
пункт 30 изложить в новой редакции:
"30. Утвердить бюджет Разинского сельского округа Шемонаихинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 603,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 121,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 300,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 182,0 тысячи тенге;
2) затраты – 73 204,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 601,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 601,0 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 601,0 тысяча тенге.".
пункт 32 изложить в новой редакции:
"32. Предусмотреть в бюджете Разинского сельского округа объем бюджетных трансфертов, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2024 год в сумме 35 310,0 тысяч тенге.";
приложения 1,4,7,10,13,16,19,22,28 и 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3,4,5,6,7,8,9 и 10 к настоящему решению.