Үлкен Нарын ауданы мәслихатының 2024 жылғы 12 шілдедегі № 4/32–VIII "2024-2026 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үлкен Нарын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 қарашадағы № 7/59-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Үлкен Нарын ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үлкен Нарын ауданы мәслихатының 2024 жылғы 12 шілдедегі № 4/32-VIII "2024-2026 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Үлкен Нарын ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 331 793,0 мың теңге, соның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 55 331,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi  – 276 462,0 мың теңге;
2) шығындар –  340 793,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу –  0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер–  0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9000,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 9000,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Үлкен Нарын от 12 июля 2024 года № 4/32–VIII "Об утверждении бюджета Улкен Нарынского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Үлкен Нарын Восточно-Казахстанской области от 11 ноября 2024 года № 7/59-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Үлкен Нарын РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Үлкен Нарын "О бюджете Улкен Нарынского сельского округа на 2024-2026 годы" от 12 июля 2024 года № 4/32-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Улкен Нарынского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы 331793,0 тыс. тенге, в том числе:
налоговые поступления – 55331,0 тыс. тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тыс. тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 276462,0 тысяч тенге;
2) расходы – 340793,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9000,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге
погашение займов – 0,0 тысяч тенге

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9000,0 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Үлкен Нарын ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Сыдыкова
Үлкен Нарын ауданы мәслихатының
2024 жылғы 11 қарашадағы
№7/59-VIII шешіміне
қосымша
Үлкен Нарын ауданы мәслихатының
2024 жылғы 12 шілдедегі

используемые остатки бюджетных средств – 9000,0 тысяч тенге.".
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению, к настоящему решению
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата района Үлкен Нарын Ж. Сыдыкова
Приложение к решению
маслихата района Үлкен Нарын
от 11 ноября 2024 года
№7/59-VIII
Приложение 1 к решению
маслихата района Үлкен Нарын
от 12 июля 2024 года