19351,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7625,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
175459,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35786,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27314,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8472,0
2
Қорғаныс
32530,2
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
32530,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
32530,2
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
27530,2
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5000,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
126292,4
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
21971,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21971,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
21971,0
2
Әлеуметтiк көмек
70785,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
70785,4
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25036,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
600,2
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
0,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
44697,8
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
451,4
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
33536,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33536,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

19351,0
013
Капитальные расходы государственного органа
7625,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
175459,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35786,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27314,0
015
Капитальные расходы государственного органа
8472,0
2
Оборона
32530,2
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
32530,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
32530,2
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
27530,2
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5000,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
126292,4
1
Социальное обеспечение
21971,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21971,0
005
Государственная адресная социальная помощь
21971,0
2
Социальная помощь
70785,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
70785,4
004
Оказание соиальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25036,0
006
Оказание жилищной помощи
0,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
600,2
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
0,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44697,8
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
451,4
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
33536,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
33536,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и социальных программ для населения