27530,2
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
5000,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
126292,4
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
21971,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21971,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
21971,0
2
Әлеуметтiк көмек
70785,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
70785,4
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25036,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
600,2
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
0,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
44697,8
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
451,4
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
33536,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33536,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20755,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
100,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9320,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3361,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
0,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
227300,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
227300,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
138900,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
138900,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

27530,2
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
5000,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
126292,4
1
Социальное обеспечение
21971,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21971,0
005
Государственная адресная социальная помощь
21971,0
2
Социальная помощь
70785,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
70785,4
004
Оказание соиальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25036,0
006
Оказание жилищной помощи
0,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
600,2
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
0,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
44697,8
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
451,4
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
33536,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
33536,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и социальных программ для населения
20755,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
100,0
021
Капитальные расходы государственного органа
9320,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидность в Республике Казахстан
3361,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
0,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
227300,0
1
Жилищное хозяйство
227300,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
138900,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
138900,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)