Батыс Қазақстан облысы дін істері басқармасының "Дін мәселелерін зерттеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына жүз пайыз көлемінде ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 16 ақпандағы № 10-9 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы №1193 "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Батыс Қазақстан облысы дін істері басқармасының "Дін мәселелерін зерттеу орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына жүз пайыз көлемінде ынталандыру үстемеақылары белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі және 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Облыстық мәслихат төрағасы М. Мұқаев

Об установлении стимулирующих надбавок в размере ста процентов к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Центр изучения проблем религий" управления по делам религий Западно-Казахстанской области
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 16 февраля 2024 года № 10-9
Руководствуясь Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии с подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года №1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующие надбавки в размере ста процентов к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Центр изучения проблем религий" управления по делам религий Западно-Казахстанской области.
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2024 года.
Председатель областного маслихата М. Мукаев