2025-2027 жылдарға арналған Зачаган кентінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 18-8 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Орал қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Орал қаласының Зачаган кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 201 263 мың теңге:
салықтық түсімдер – 660 100 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 75 456 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 465 657 мың теңге;
2) шығындар – 2 236 140 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 34 877 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 34 877 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 34 877 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 01.04.2025 № 19-5 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға Зачаган кентінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес қалыптастырылады.

О бюджете поселка Зачаганск на 2025-2027 годы
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2024 года № 18-8.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Зачаганск города Уральск на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 201 263 тысячи тенге:
налоговые поступления – 660 100 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 75 456 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 465 657 тысяч тенге;
2) затраты – 2 236 140 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -34 877 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 34 877 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 34 877 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 01.04.2025 № 19-5 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Поступления в бюджет поселка Зачаганск на 2025 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан.

3. 2025 жылға Зачаган кентінің бюджетінде жоғары тұрған органдардан 536 493 мың теңге сомасында трансферттер түсімі қарастырылғаны ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын мен қызметтерді тауарлармен өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі белгіленген тәртіпте пайдаланылады.
5. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының төрағасы Е. Калиев
Орал қалалық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№18-8 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Зачаган кентінің бюджеті

3. Учесть в бюджете поселка Зачаганск на 2025 год поступление трансфертов из вышестоящих органов в сумме 536 493 тысячи тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственными местным исполнительным органам, используются им в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Уральского городского маслихата Е. Калиев
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 27 декабря 2024 года № 18-8
Бюджет поселка Зачаганск на 2025 год