2025-2027 жылдарға арналған Деркөл кентінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 18-9 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Орал қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Орал қаласының Деркөл кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 437 851 мың теңге:
салықтық түсімдер – 136 574 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 49 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 252 277 мың теңге;
2) шығындар – 541 396 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -103 545 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 103 545 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 103 545 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 01.04.2025 № 19-6 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға Деркөл кентінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес қалыптастырылады.

О бюджете поселка Деркул на 2025-2027 годы
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2024 года № 18-9.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Деркул города Уральск на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 437 851 тысяча тенге:
налоговые поступления – 136 574 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 49 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 252 277 тысяч тенге;
2) затраты – 541 396 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов–0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -103 545 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 103 545 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 103 545 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 01.04.2025 № 19-6 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Поступления в бюджет поселка Деркул на 2025 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан.

3. 2025 жылға Деркөл кентінің бюджетінде жоғары тұрған органдардан 64 498 мың теңге сомасында трансферттер түсімі және қалалық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемінің жалпы сомасы 187 779 мың теңге түсімдері қарастырылғаны ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын мен қызметтерді тауарлармен өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі белгіленген тәртіпте пайдаланылады.

3. Учесть в бюджете поселка Деркул на 2025 год поступление трансфертов из вышестоящих органов в сумме 64 498 тысяч тенге и субвенции, передаваемой из городского бюджета в сумме 187 779 тысяч тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан.

5. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының төрағасы Е. Калиев
Орал қалалық мәслихатының
2024 жылғы 27 желтоқсандағы
№18-9 шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Деркөл кентінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 01.04.2025 № 19-6 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Уральского городского маслихата Е. Калиев
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 27 декабря 2024 года № 18-9
Бюджет поселка Деркул на 2025 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 01.04.2025 № 19-6 (вводится в действие с 01.01.2025).
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование