Ақжайық аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-3 "2024-2026 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 қарашадағы № 24-1 шешімі
Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақжол ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 124 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 650 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 33 474 мың теңге;
2) шығындар – 42 524 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 400 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 400 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 400 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті 4, 5 және 6 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 381 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 456 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 36 841 мың теңге;
2) шығындар – 41 859 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 478 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 478 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 478 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2024-2026 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті 7, 8 және 9 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 12-3 "О бюджетах сельских округов Акжаикского района на 2024-2026 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 ноября 2024 года № 24-1
Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Акжаикского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 12-3 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акжолского сельского округа на 2024-2026 годы согласно пункт 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 124 тысячи тенге:
налоговые поступления – 5 650 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 33 474 тысячи тенге;
2) затраты – 42 524 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 400 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 400 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 400 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Аксуатского сельского округа на 2024-2026 годы согласно пункт 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 381 тысяча тенге:
налоговые поступления – 4 456 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 84 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 36 841 тысяча тенге;
2) затраты – 41 859 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 478 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 478 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 478 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах: