Ақжайық ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемаларын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 350 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер кодексін, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және "Жайылымдар туралы" Заңдарына сәйкес, Ақжайық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақжайық ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Сердалин
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2024 жылғы "27" желтоқсандағы
№ 350 қаулысына қосымша
Ақжайық ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемалары
Ескерту: аббревиатураның толық жазылуы: а/о – ауылдық округ.

Об утверждении рекомендуемой схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Акжаикскому району
Постановление акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2024 года № 350
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом "О пастбищах", акимат Акжаикского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить рекомендуемую схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Акжаикскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Сердалин
Приложение к постановлению
акимата Акжаикского района
от "27" декабря 2024 года № 350
Рекомендуемые схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Акжаикскому району
Примечание: расшифровка аббревиатуры: с/о – сельский округ.