Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімінің 2024 жылғы 28 наурыздағы № 3 "Бөрлі ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімінің 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 8 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫМ:
1. Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімінің "Бөрлі ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2024 жылғы 28 наурыздағы № 3 шешімі жойылсын.
2. Бөрлі ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік – құқықтық жұмысы бөлімі осы шешімнің Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Ихсанов

Об отмене решения акима Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 28 марта 2024 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Бурлинского района"
Решение акима Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 31 декабря 2024 года № 8
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Отменить решение акима Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 28 марта 2024 года № 3 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Бурлинского района".
2. Отделу государственно-правовой работы аппарата акима Бурлинского района обеспечить официальное опубликование настоящего решения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Ихсанов