2025-2027 жылдарға арналған Бөрлі ауданы Ақсай қаласының бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 23-15 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Бөрлі ауданы Ақсай қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 579 568 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 385 187 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 310 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 190 900 мың теңге;
трансферттер түсімі – 171 мың теңге;
2) шығындар – 1 579 568 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.

О бюджете города Аксай Бурлинского района на 2025-2027 годы
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 декабря 2024 года № 23-15
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан от "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Аксай Бурлинского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 579 568 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 385 187 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 310 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 190 900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 171 тысяча тенге;
2) затраты – 1 579 568 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.