"Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақы белгілеу туралы"
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 маусымдағы № 19-7 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.07.2024 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жергілікті атқарушы органы белгілеген тәртібі мен шарттары негізінде Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімінің "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджеттен ынталандыру үстемеақысы алпыс пайыз көлемінде белгіленсін.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 шілдесінен бастап күшіне енеді.
Мәслихат төрағасы Л.Қайырғалиева

"Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 июня 2024 года № 19-7
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.07.2024.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующую надбавку из местного бюджета к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр" отдела внутренней политики акимата Бокейординского района в размере шестьдесят процентов на условиях и в порядке, определенных местным исполнительным органом.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 июля 2024 года.
Председатель маслихата Кайргалиева Л.