Жаңақала аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-9 "2024-2026 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Пятимар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 қарашадағы № 23-12 шешімі
Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Пятимар ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-9 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Пятимар ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 683 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 412 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 88 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімі – 35 183 мың теңге;
2) шығындар – 38 370 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -687 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 687 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 687 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 14-9 "О бюджете Пятимарского сельского округа Жангалинского района на 2024-2026 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 ноября 2024 года № 23-12
Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата "О бюджете Пятимарского сельского округа Жангалинского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 14-9 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Пятимарского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 683 тысячи тенге:
налоговые поступления – 2 412 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 88 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 35 183 тысячи тенге;
2) затраты – 38 370 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -687 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 687 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 687 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.