Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-11 "2024-2026 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Талов ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 11 наурыздағы № 17-9 шешімі
Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-11 "2024–2026 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Талов ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Талов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 269 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 39 768 мың теңге;
2) шығындар – 42 395 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 126 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 126 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 126 теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Т. Кадимов
Жәнібек аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 11 наурыздағы
№ 17-9 шешіміне
қосымша
Жәнібек аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 15-11 шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Жәнібек ауданы Талов ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6

О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 15-11 "О бюджете Таловского сельского округа Жанибекского района на 2024–2026 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 марта 2024 года № 17-9
Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 15-11 "О бюджете Таловского сельского округа Жанибекского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Таловского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 269 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 501 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 39 768 тысячи тенге;
2) затраты – 42 395 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 126 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 126 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 126 тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Т. Кадимов
Приложение
к решению Жанибекского
районного маслихата
от 11 марта 2024 года № 17-9
Приложение 1
к решению Жанибекского
районного маслихата
от 27 декабря 2023 года № 15-11
Бюджет Таловского сельского округа Жанибекского района на 2024 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6