Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-10 "2024-2026 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Қамысты ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 3 қыркүйектегі № 25-6 шешімі
Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-10 "2024 – 2026 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Қамысты ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Қамысты ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 629 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 268 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 67 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –  65 294 мың теңге;
2) шығындар – 68 271 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 642 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 642 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 642 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 15-10 "О бюджете Камыстинского сельского округа Жанибекского района на 2024–2026 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 3 сентября 2024 года № 25-6
Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 15-10 "О бюджете Камыстинского сельского округа Жанибекского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 629 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1268 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 67 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 65 294 тысяч тенге;
2) затраты – 68 271 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 642 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 642 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 642 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.