2025-2027 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Талов ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 30-7 шешімі
Қазақстан Республикасының 2024 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Талов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 598 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 915 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 35 683 мың теңге;
2) шығындар – 39 598 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.

О бюджете Таловского сельского округа Жанибекского района на 2025-2027 годы
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 декабря 2024 года № 30-7
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Таловского сельского округа Жанибекского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 598 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 915 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 35 683 тысячи тенге;
2) затраты – 39 598 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.

2. 2025 жылға арналған Жәнібек ауданы Талов ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Жәнібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 29-2 "2025 – 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.
3. 2025 жылғы аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің мөлшері 4 244 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. 2025 жылға арналған Талов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің жалпы сомасы 31 439 мың теңге көлемінде ескерілсін.

2. Поступления в бюджет Таловского сельского округа Жанибекского района на 2025 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2024 года № 29-2 "О районном бюджете на 2025 – 2027 годы".
3. Установить на 2025 год размер целевых трансфертов передаваемых из районного бюджета в сумме 4 244 тысячи тенге.
4. Учесть в бюджете Таловского сельского округа на 2025 год поступления субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме 31 439 тысяч тенге.