"Бәйтерек ауданы бойынша 2023-2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" Бәйтерек ауданы мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 2-28 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 17-7 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Бәйтерек ауданы бойынша 2023-2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" Бәйтерек ауданы мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі №2-28 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Н.Хайруллин

О признании утратившим силу решение маслихата района Бәйтерек от 25 апреля 2023 года № 2-28 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по району Бәйтерек на 2023-2024 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 25 сентября 2024 года № 17-7
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Бәйтерек от 25 апреля 2023 года №2-28 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по району Бәйтерек на 2023-2024 годы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Н.Хайруллин