Батыс-Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы мәслихатының 2024 жылғы 4 желтоқсандағы № 19-3 шешімі
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Бәйтерек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по району Бәйтерек Западно-Казахстанской области
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 4 декабря 2024 года № 19-3
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:

1. Батыс-Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Н.Хайруллин
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2024 жылғы 4 желтоқсандағы
№19-3 шешіміне қосымша
Батыс-Қазақстан облысы Бәйтерек ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы

1. Утвердить по району Бәйтерек Западно-Казахстанской области тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Н.Хайруллин
Приложение к решению
маслихата района Бәйтерек
от 4 декабря 2024 года №19-3
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по району Бәйтерек Западно-Казахстанской области
Наименование