Бәйтерек ауданы мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-10 "2024-2026 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Зеленов ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 наурыздағы № 12-10 шешімі
Бәйтерек ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы №10-10 "2024-2026 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Зеленов ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Зеленов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 035 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 010 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 735 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 73 290 мың теңге;
2) шығындар – 85 603 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 568 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 568 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 568 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Н. Хайруллин
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2024 жылғы 5 наурыздағы
№ 12-10 шешіміне
қосымша
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2023 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 10-10 шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Зеленов ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 21 декабря 2023 года № 10-10 "О бюджете Зеленовского сельского округа района Бәйтерек на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 5 марта 2024 года № 12-10
Маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 21 декабря 2023 года № 10-10 "О бюджете Зеленовского сельского округа района Бәйтерек на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Зеленовского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 035 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 010 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 735 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 73 290 тысяч тенге;
2) затраты – 85 603 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 568 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 568 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 568 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Н. Хайруллин
Приложение к решению
маслихата района Бәйтерек
от 5 марта 2024 года № 12-10
Приложение 1 к решению
маслихата района Бәйтерек
от 21 декабря 2023 года № 10-10
Бюджет Зеленовского сельского округа на 2024 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование