Бәйтерек ауданы мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-21 "2024-2026 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Шалғай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 наурыздағы № 12-21 шешімі
Бәйтерек ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-21 "2024-2026 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Шалғай ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Шалғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 423 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 431 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 179 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 50 813 мың теңге;
2) шығындар – 54 704 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 281 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 281 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 281 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Н. Хайруллин
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2024 жылғы 5 наурыздағы
№ 12-21 шешіміне
қосымша
Бәйтерек ауданы мәслихатының
2023 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 10-21 шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Шалғай ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 21 декабря 2023 года № 10-21 "О бюджете сельского округа Шалғай района Бәйтерек на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 5 марта 2024 года № 12-21
Маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 21 декабря 2023 года № 10-21 "О бюджете сельского округа Шалғай района Бәйтерек на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Шалғай на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 423 тысячи тенге:
налоговые поступления – 2 431 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 179 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 50 813 тысячи тенге;
2) затраты – 54 704 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 281 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 281 тысяча тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 281 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Н. Хайруллин
Приложение
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 5 марта 2024 года № 12-21
Приложение 1
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 21 декабря 2023 года № 10-21
Бюджет сельского округа Шалғай на 2024 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование