Казталов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-12 "2024-2026 жылдарға арналған Казталов ауданының Ақпәтер ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 қарашадағы № 23-12 шешімі
Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №12 - 12 "2024 - 2026 жылдарға арналған Казталов ауданының Ақпәтер ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. 2024 - 2026 жылдарға арналған Ақпәтер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 597 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 529 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 37 068 мың теңге;
2) шығындар – 46 689 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 092 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 092 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 092 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 12-12 "О бюджете Акпатерского сельского округа Казталовского района на 2024-2026 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 ноября 2024 года № 23-12
Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Казталовского района от 27 декабря 2023 года №12 - 12 "О бюджете Акпатерского сельского округа Казталовского района на 2024 - 2026 годы" следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Акпатерского сельского округа на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 597 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 529 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 37 068 тысяч тенге;
2) затраты – 46 689 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 092 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 092 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 092 тысячи тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.