2025-2027 жылдарға арналған Казталов ауданының Қараөзен ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 26-10 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Казталов ауданының Қараөзен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49 188 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 44 108 мың теңге;
2) шығындар – 50 335 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 147 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 147 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 147 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 31.03.2025 № 28-10 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа еңгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Қараөзен ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Казталов аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 25 -2 "2025 - 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптастырылады.
3. 2025 жылға арналған Қараөзен ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің сомасы 34 663 мың теңге ескерілсін.

О бюджете Караузеньского сельского округа Казталовского района на 2025-2027 годы
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 декабря 2024 года № 26-10.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Караозенского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 188 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 44 108 тысяч тенге;
2) затраты – 50 335 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 147 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 147 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 147 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2025 № 28-10 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Поступления в бюджет Караузеньского сельского округа на 2025 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Казталовского районного маслихата от 20 декабря 2024 года № 25 - 2 "О районном бюджете на 2025 - 2027 годы".
3. Учесть в бюджете Караузеньского сельского округа на 2025 год поступления субвенции, передаваемых из районного бюджета в сумме 34 663 тысяч тенге.

4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
5. Казталов аудандық мәслихатының тұрақты комиссияларына әр тоқсан сайын бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің есебін тыңдау жүктелсін.
6. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Мулдашев
Аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 26 – 10 шешіміне № 1 қосымша
2025 жылға арналған Қараөзен ауылдық округінің бюджеті

4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5. Постоянным комиссиям Казталовского районного маслихата поручить ежеквартально заслушивать отчеты администраторов бюджетных программ.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата С. Мулдашев
Приложение 1
к решению Казталовского районного
маслихата от 25 декабря 2024 года № 26 – 10
Бюджет Караузеньского сельского округа на 2025 год