Қаратөбе ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемаларын бекітутуралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 29 шілдедегі № 138 қаулысы
Қазақстан Республикасының Жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Жайылымдар туралы" Заңдарына сәйкес, Қаратөбе ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қаратөбе ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемалары бекітілсін.
2. Аудан әкімі аппаратының басшысы осы қаулының Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Сүйеуғалиев
Қаратөбе ауданы әкімдігінің
2024 жылғы "29" шілдедегі
№ 138 қаулысына қосымша
Қаратөбе ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының ұсынылатын схемалары

Об утверждении рекомендуемых схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Каратобинскому району
Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 29 июля 2024 года № 138
В соответствии с Земельным Кодексом Республики Казахстан, Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О пастбищах", акимат Каратобинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить рекомендуемые схемы пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ по Каратобинскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю аппарата акима обеспечить официальное опубликование данного постановления в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителю акима Каратобинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района К. Суйеугалиев
Приложение к постановлению
акимата Каратобинского района
от "29" июля 2024 года № 138
Рекемендуемые схемы пастбищеоборотов на основании геоботаническогл обследования пастбищ по Каратобинскому району