2025-2027 жылдарға арналған Талдыбұлақ ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-11 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Сырым аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Талдыбұлақауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 979 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 406 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 35 573 мың теңге;
2) шығындар – 36 979 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О бюджете Талдыбулакского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2024 года № 28-11
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",решением Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Талдыбулакского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 979 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 406 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 35 573 тысячи тенге;
2) затраты – 36 979 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0 теңге.
2. 2025 жылға арналғанТалдыбұлақ ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "2025-2027 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына, Сырым аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы"шешіміне сәйкес қалыптастырылады.

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
2. Поступления в бюджет Талдыбулакского сельского округа на 2025 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2025-2027 годы", решением Сырымского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы".