Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 16-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 мамырдағы № 22-1 шешімі
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтерініің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтерініің бюджеті тиісінше 1-27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 504 738 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 62 134 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 604 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 343 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 422 657 мың теңге;
2) шығындар – 537 862 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -33 124 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33 124 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 33 124 мың теңге."
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен келесі түсімдер ескерілсін:
1) Субвенциялар – 377 937 мың теңге, оның ішінде:
Ақтау ауылдық округіне – 35 969 мың теңге;
Амангелді ауылдық округіне – 42 509 мың теңге;
Достық ауылдық округіне – 37 082 мың теңге;
Қазақстан ауылдық округіне – 35 396 мың теңге;
Қосшы ауылдық округіне – 39 778 мың теңге;
Мерей ауылдық округіне – 37 610 мың теңге;
Мереке ауылдық округіне – 38 271 мың теңге;
Тасқала ауылдық округіне – 76 515 мың теңге;
Шежін ауылдық округіне – 34 807 мың теңге.
2) нысаналы трансферттер:
аудандық бюджет 44 720 мың теңге сомасында.";
Көрсетілген сомаларды Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеттеріне бөлу Тасқала ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады."

О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 16-1 "О бюджете сельских округов Таскалинского района на 2024-2026 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 мая 2024 года № 22-1
Таскалинский районный маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата Западно- Казахстанской области от 27 декабря 2023 года №16-1 "О бюджете сельских округов Таскалинского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов Таскалинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1-27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 504 738 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 62 134 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 604 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 343 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 422 657 тысяч тенге;
2) затраты – 537 862 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -33 124 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33 124 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 124 тысяч тенге.
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете сельских округов на 2024 год следующие поступления из районного бюджета:
1) субвенции – 377 937 тысяч тенге, в том числе:
Актаускому сельскому округу - 35 969 тысяч тенге;
Амангельдинскому сельскому округу - 42 509 тысяч тенге;
Достыкскому сельскому округу - 37 082 тысячи тенге;
Казахстанскому сельскому округу - 35 396 тысяч тенге;
Косщинскому сельскому округу - 39 778 тысяч тенге;
Мерейскому сельскому округу – 37 610 тысяч тенге;
Мерекенскому сельскому округу – 38 271 тысяча тенге;
Таскалинскому сельскому округу – 76 515 тысяч тенге;
Чижинскому сельскому округу – 34 807 тысяч тенге.
2) трансферты районного бюджета в сумме 44 720 тысяч тенге."
Распределение указанных сумм бюджетам сельских округов Таскалинского района осуществляется на основании Постановления акимата Таскалинского района.