Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 16-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 29-2 шешімі
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №16-1 "2024-2026 жылдарға арналған Тасқала ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 16-1 "О бюджете сельских округов Таскалинского района на 2024-2026 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 декабря 2024 года № 29-2
Таскалинский районный маслихат Западно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата Западно- Казахстанской области от 27 декабря 2023 года №16-1 "О бюджете сельских округов Таскалинского района на 2024-2026 годы" следующие изменения: