Теректі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 11-2 "Теректі ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 қазандағы № 18-3 шешімі
Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы №11-2 "Теректі ауданының ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Теректі ауданының Ақжайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 91 673 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 200 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 723 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 80 750 мың теңге;
2) шығындар – 96 930 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 257 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 257 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 257 мың теңге.";
6- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2024-2026 жылдарға арналған Теректі ауданының Долин ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 374 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 880 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 52 474 мың теңге;
2) шығындар – 58 105 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 731 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 731 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 731 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Теректинского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 11-2 "Об утверждении бюджетов сельских округов Теректинского района на 2024-2026 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 октября 2024 года № 18-3
Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 22 декабря 2023 года №11-2 "Об утверждении бюджетов сельских округов Теректинского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акжаикского сельского округа Теректинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 673 тысячи тенге:
налоговые поступления – 10 200 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 723 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 80 750 тысяч тенге;
2) затраты – 96 930 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 257 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 257 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 257 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Долинского сельского округа Теректинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 374 тысячи тенге:
налоговые поступления – 2 880 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 52 474 тысячи тенге;
2) затраты – 58 105 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 731 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 731 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 731 тысяча тенге.";

көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 31, 37, 40, 43 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Теректі аудандық мәслихатының төрағасы А. Нургалиев
Теректі аудандық мәслихатының
2024 жылғы 31 қазандағы
№ 18-3 шешіміне 1-қосымша
Теректі аудандық мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 11-2 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кішi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 31, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Теректинского районного маслихата А. Нургалиев
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата
от 31 октября 2024 года № 18-3
Приложение 1
к решению Теректинского
районного маслихата
от 22 декабря 2023 года № 11-2
Бюджет Акжаикского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование