Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-2 "2024-2026 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ақтау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 қарашадағы № 28-2 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-2 "2024-2026 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ақтау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Шыңғырлау ауданының Ақтау ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 472 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 310 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 35 162 мың теңге;
2) шығындар – 38 171 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 699 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 699 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 15-2 "О бюджете Актауского сельского округа Чингирлауского района на 2024-2026 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 ноября 2024 года № 28-2
Чингирлауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 15-2 "О бюджете Актауского сельского округа Чингирлауского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Актауского сельского округа Чингирлауского района на 2024-2026 годысогласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 472 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 310 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 35 162 тысячи тенге;
2) затраты – 38 171 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 699 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 699 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 1 699 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа еңгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Тұрғалиев
Шешімге қосымша
Шыңғырлау аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 15-2 шешіміне 1- қосымша
2024 жылға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

используемые остатки бюджетных средств – 1 699 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата С. Тургалиев
Приложение к решению
Приложение 1 к решению
Чингирлауского районного маслихата
от 27 декабря 2023 года № 15-2
Бюджет Актауского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование