Көкшетау қаласы мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № С-18/10 "2025-2027 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 27 наурыздағы № С-21/4 шешімі
Көкшетау қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қаласы мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № С-18/10 "2025-2027 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025–2027 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 881 981,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 81 946,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер– 54,0 мың теңге;
трансферттер түсімі –799 981,1мың теңге;
2) шығындар –893 095,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 113,9 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Кокшетау от 26 декабря 2024 года № С-18/10 "О бюджете Красноярского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 27 марта 2025 года № С-21/4
Маслихат города Кокшетау РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Кокшетау от 26 декабря 2024года № С-18/10 "О бюджете Красноярского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2025–2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –881 981,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 81 946,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –54,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 799 981,1тысяча тенге;
2) затраты – 893 095,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 113,9 тысяч тенге;

6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 113,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы, осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қаласы мәслихатының төрағасы Д.Әкімов
Көкшетау қаласы мәслихатының
2025 жылғы 27 наурыздағы
№ С-21/4 шешіміне
қосымша
Көкшетау қаласы мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 113,9 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата города Кокшетау Д.Акимов
Приложение к решению
маслихата города Кокшетау
от 27 марта 2025 года
№ С-21/4
Приложение 1 к решению
маслихата города Кокшетау
от 26 декабря 2024 года