Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-8 "2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Жалғызқарағай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 14 мамырдағы № С 39-1 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-8 "2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Жалғызқарағай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Жалғызқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 835,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 591,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 36 244,2 мың теңге;
2) шығындар – 42 894,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -3 059,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3 059,7 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № С 34-8 "О бюджете Жалгызкарагайского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 14 мая 2025 года № С 39-1
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № С 34-8 "О бюджете Жалгызкарагайского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы", следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жалгызкарагайского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 835,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 591,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 244,2 тысяч тенге;
2) затраты – 42 894,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 059,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 059,7 тысяч тенге.";