Есіл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №8С-31/2 "2025-2027 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 наурыздағы № 8С-33/5 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-31/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 314648,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 199018 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5040 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 110589,6 мың теңге;
2) шығындар – 359871,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-47722,9) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47722,9 мың теңге".
2 тармақтың:
1), 2), 5), 6)тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 28523,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8742 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 19781,1 мың теңге;
"2) шығындар – 31649,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3126,7) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3126,7 мың теңге".
3 тармақтың:
2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 34694,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) –(-23,9) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 23,9 мың теңге".
4 тармақтың:
1), 2), 5), 6)тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 28712 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14126 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14586 мың теңге;
2) шығындар – 31911,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3199,2) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3199,2 мың теңге".
5 тармақтың:
2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 25837,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1425,9) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1425,9 мың теңге".
6 тармақтың:
2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:

О внесений изменений в решение Есильского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 8С-31/2 "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 20 марта 2025 года № 8С-33/5
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года №8С-31/2 следующие изменения:
в пункте 1:
подпункты 1), 2), 5), 6)изложить в новой редакции:
"1) доходы – 314648,6 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 199018 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5040 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 110589,6 тысяча тенге;
2) затраты – 359871,5 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –(- 47722,9) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47722,9 тысяч тенге".
в пункте 2:
подпункты 1), 2), 5), 6)изложить в новой редакции:
"1) доходы – 28523,1 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8742 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19781,1 тысячи тенге;
2) затраты – 31649,8 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-3126,7) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3126,7 тысяч тенге".
в пункте 3:
подпункты 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 34694,9 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –(- 23,9) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 23,9 тысяч тенге".
в пункте 4:
подпункты 1), 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 28712 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14126 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14586 тысяч тенге;
2) затраты – 31911,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-3199,2) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3199,2 тысяч тенге".
в пункте 5:
подпункты 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"2) затраты –25837,9 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-1425,9) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджет – 1425,9 тысяч тенге".
в пункте 6:
подпункты 2), 5), 6) изложить в новой редакции:

2) шығындар – 40765,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1645,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1645,8 мың теңге".
15 тармақтың:
1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 24212 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8225 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15987 мың теңге;
2) шығындар – 24447,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-235,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –235,8 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31,34,37,40,43 қосымшалары осы шешімнің 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық мәслихатының төрайымы А.Әділбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі С.Балжанов
2025 жыл 20 наурыз
Есіл аудандық мәслихатының
2025 жылғы 20 наурыздағы

2) затраты – 40765,9 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-1645,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1645,8 тысяч тенге".
в пункте 15:
подпункты 1), 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 24212 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8225 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15987 тысячи тенге;
2) затраты – 24447,8 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-235,8)тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 235,8 тысячи тенге".
Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Есильского районного маслихата А.Адильбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района
С.Балжанов
2025 год 20 марта
Приложение 1 к решению
Есильского районного маслихата
от 20 марта 2025 года