Сандықтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/2 "2025-2027 жылдарға арналған Сандықтау ауданының ауылдық округтер мен Мәдениет ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 наурыздағы № 20/2 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Сандықтау ауданының ауылдық округтерінің және Мәдениет ауылының бюджеттері туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
1. 2025–2027 жылдарға арналған Балкашин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 109 378,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 103 036,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 055,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 278,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9,0 мың теңге;
2) шығындар – 111 389,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 011,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 011,8 мың теңге.
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
2. 2025–2027 жылдарға арналған Барақпай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 830,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 997,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 333,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 864,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -33,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33,3 мың теңге.
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
4. 2025–2027 жылдарға арналған Белгород ауылдық округінің бюджеті тиісінше 3, 3-1 және 3-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 084,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 616,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 21 468,0 мың теңге;
2) шығындар – 32 360,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 276,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 276,7 мың теңге.
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 17/2 " О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2025-2027 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 18 марта 2025 года № 20/2
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и села Мадениет Сандыктауского района на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 17/2, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Балкашинского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 109 378,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 103 036,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 055,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 278,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9,0 тысяч тенге;
2) затраты – 111 389,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2 011,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 011,8 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет Баракпайского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 830,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 997,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 333,0 тысячи тенге;
2) затраты – 23 864,2 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -33,3 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 33,3 тысячи тенге.
пункт 4 изложить в новой редакции:
4. Утвердить бюджет Белгородского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 3, 3-1 и 3-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 084,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 616,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 468,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32 360,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 276,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 276,1 тысяч тенге.
пункт 6 изложить в новой редакции:

6. 2025–2027 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 4-1 және 4-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 079,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 048,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 531,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 655,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -576,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 576,0 мың теңге.
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
8. 2025–2027 жылдарға арналған Васильев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 5, 5-1 және 5-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 879,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 466,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 413,4 мың теңге;
2) шығындар – 31 882,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -3,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3,5 мың теңге.
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
10. 2025–2027 жылдарға арналған Веселов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 6, 6-1 және 6-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 783,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 539,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 68,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 370,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 806,0 мың теңге;
2) шығындар – 31 479,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 696,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 696,5 мың теңге.
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
12. 2025–2027 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 7-1 және 7-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 658,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 211,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 93,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 354,0 мың теңге;
2) шығындар – 32 621,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

6. Утвердить бюджет Берликского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 4, 4-1 и 4-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 079,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 048,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 531,0 тысяча тенге;
2) затраты – 26 655,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -576,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 576,0 тысяч тенге.
пункт 8 изложить в новой редакции:
8. Утвердить бюджет Васильевского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 5, 5-1 и 5-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 879,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 466,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 413,4 тысяч тенге;
2) затраты – 31 882,9 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3,5 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3,5 тысячи тенге.
пункт 10 изложить в новой редакции:
10. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 6, 6-1 и 6-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 783,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 539,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 68,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 370,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 806,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31 479,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета -2 696,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 696,5 тысяч тенге.
пункт 12 изложить в новой редакции:
12. Утвердить бюджет Жамбыльского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 7, 7-1 и 7-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 658,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 211,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 93,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 354,0 тысячи тенге;
2) затраты – 32 621,7 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 963,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 963,7 мың теңге.
14 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
14. 2025–2027 жылдарға арналған Каменск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 8, 8-1 және 8-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 495,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 964,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 166,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 365,0 мың теңге;
2) шығындар – 31 774,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -279,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 279,2 мың теңге.
16 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
16. 2025–2027 жылдарға арналған Лесной ауылдық округінің бюджеті тиісінше 9, 9-1 және 9-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 895,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 505,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 890,6 мың теңге;
2) шығындар – 31 872,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -976,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 976,5 мың теңге.
18 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
18. 2025–2027 жылдарға арналған Мәдениет ауылының бюджеті тиісінше 10, 10-1 және 10-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 959,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 731,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22 228,0 мың теңге;
2) шығындар – 29 332,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -373,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 373,5 мың теңге.
20 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
20. 2025–2027 жылдарға арналған Максимов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 11, 11-1 және 11-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 572,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 007,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – -1 963,7 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 963,7 тысячи тенге.
пункт 14 изложить в новой редакции:
14. Утвердить бюджет Каменского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 8, 8-1 и 8-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 495,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 964,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 166,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 18 365,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31 774,2 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 279,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 279,2 тысяч тенге.
пункт 16 изложить в новой редакции:
16. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 9, 9-1 и 9-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 895,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 505,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 890,6 тысяч тенге;
2) затраты – 31 872,1 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -976,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 976,5 тысяч тенге.
пункт 18 изложить в новой редакции:
18. Утвердить бюджет села Мадениет на 2025-2027 годы, согласно приложениям 10, 10-1 и 10-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 959,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 731,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 228,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29 332,5 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -373,5 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 373,0 тысячи тенге.
пункт 20 изложить в новой редакции:
20. Утвердить бюджет Максимовского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 11, 11-1 и 11-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 572,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 007,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі – 24 565,0 мың теңге;
2) шығындар – 35 572,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
22 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
22. 2025–2027 жылдарға арналған Ақсораң ауылдық округінің бюджеті тиісінше 12, 12-1 және 12-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 587,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 757,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 830,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 413,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -826,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 826,9 мың теңге.
24 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
24. 2025–2027 жылдарға арналған Сандықтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 13-1 және 13-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 112,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 159,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 74,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 879,6 мың теңге;
2) шығындар – 35 892,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) -779,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 779,8 мың теңге.
26 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
26. 2025–2027 жылдарға арналған Широков ауылдық округінің бюджеті тиісінше 14, 14-1 және 14-2-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 388,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 200,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 26 688,0 мың теңге;
2) шығындар – 32 000,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -612,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 612,3 мың теңге.
жоғарыда аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

поступления трансфертов – 24 565,0 тысяч тенге;
2) затраты – 35 572,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
пункт 22 изложить в новой редакции:
22. Утвердить бюджет сельского округа Ақсораң на 2025-2027 годы, согласно приложениям 12, 12-1 и 12-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 587,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 757,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 830,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 413,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -826,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 826,9 тысяч тенге.
пункт 24 изложить в новой редакции:
24. Утвердить бюджет Сандыктауского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 13, 13-1 и 13-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 112,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 159,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 74,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 879,6 тысяч тенге;
2) затраты – 35 892,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -779,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 779,8 тысяч тенге.
пункт 26 изложить в новой редакции:
26. Утвердить бюджет Широковского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 14, 14-1 и 14-2 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 388,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 200,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 688,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32 000,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -612,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 612,3 тысяч тенге.
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.

815,0
оның ішінде:
Балқаш ауылдық округі, оның ішінде:
9,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
9,0
Барақпай ауылдық округі, оның ішінде:
72,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
72,0
Белгород ауылдық округі, оның ішінде:
90,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
90,0
Бірлік ауылдық округі, оның ішінде:
31,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
31,0
Васильев ауылдық округі, оның ішінде:
72,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
72,0
Веселов ауылдық округі, оның ішінде
80,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
80,0
Жамбыл ауылдық округі, оның ішінде
69,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
69,0
Камен ауылдық округі, оның ішінде
63,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
63,0
Лесной ауылдық округі, оның ішінде
10,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
10,0
Маденит ауылы, оның ішінде:
60,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
60,0
Максимов ауылдық округі, оның ішінде
70,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
70,0
Новониколь ауылдық округі, оның ішінде
62,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
62,0
Сандықтау ауылдық округі, оның ішінде
58,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
58,0
Широков ауылдық округі
69,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
69,0

815,0
в том числе:
Балкашинский сельский округ , в том числе:
9,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
9,0
Баракпайский сельский округ, в том числе:
72,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
72,0
Белгородский сельский округ, в том числе:
90,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
90,0
Берликский сельский округ, в том числе:
31,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
31,0
Васильевский сельский округ, в том числе:
72,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
72,0
Веселовский сельский округ , в том числе
80,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
80,0
Жамбыльский сельский округ , в том числе
69,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
69,0
Каменский сельский округ , в том числе
63,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
63,0
Лесной сельский округ , в том числе
10,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
10,0
село Мадениет, в том числе:
60,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
60,0
Максимовский сельский округ , в том числе
70,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
70,0
Новоникольский сельский округ, в том числе
62,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
62,0
Сандыктауский сельский округ, в том числе
58,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
58,0
Широковский сельский округ
69,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
69,0