Целиноград аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 290/36-8 "2025-2027 жылдарға арналған Мәншүк Мәметова ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2025 жылғы 15 сәуірдегі № 324/42-8 шешімі
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Мәншүк Мәметова ауылының бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 290/36-8 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205880 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Мәншүк Мәметова ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 775,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 405,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 31 370,1 мың теңге;
2) шығындар – 49 776,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -15 001,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 001,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 001,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының төрағасы Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Д.Сабырғали
2025 жылғы 15 сәуір
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
А.Беркеева
2025 жылғы 15 сәуір
Целиноград аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 15 сәуірдегі

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 290/36-8 "О бюджете села Мәншүк Мәметова на 2025-2027 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 15 апреля 2025 года № 324/42-8
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О бюджете села Мәншүк Мәметова на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 290/36-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 205880) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Мәншүк Мәметова на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 775,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 405,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 370,1 тысяч тенге;
2) затраты – 49 776,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -15 001,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 001,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 001,0 тысяч тенге.";
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Целиноградского районного маслихата Л.Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Д.Сабырғали
15 апреля 2025 года
Исполняющая обязанности
руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
А.Беркеева
15 апреля 2025 года
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного маслихата
от 15 апреля 2025 года