Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының ерекше үй-жайлары үшін алаңдардың заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2025 жылғы 21 сәуірдегі № 316 бұйрығы
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 70-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының ерекше үй-жайлары үшін алаңдардың заттай нормалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Тыл департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
2) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның электрондық түрдегі мемлекеттік және орыс тілдеріндегі көшірмелерін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңңама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жолдауды қамтамасыз етсін;
3) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң мен нормашығармашылықты үйлестіру департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр полиция генерал-лейтенанты Е. Саденов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
2025 жылғы "__" __________
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің

Об утверждении натуральных норм площадей для специфических помещений органов внутренних дел Республики Казахстан
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 21 апреля 2025 года № 316
В соответствии с пунктом 3 статьи 70 Бюджетного кодекса Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы площадей для специфических помещений органов внутренних дел Республики Казахстан.
2. Департаменту тыла Министерства внутренних дел Республики Казахстан в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, обеспечить:
1) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
2) в течение пяти рабочих дней после подписания направление электронной копии настоящего приказа на казахском и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) представление в Департамент юридической и нормотворческой координации Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на руководителя Аппарата Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Министр генерал-лейтенант полиции Е. Саденов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
"____" __________ 2025 года
Утверждены приказом
Министра внутренних дел
Республики Казахстан № 316