Әйтеке би ауданық мәслихаттың 2025 жылғы 8 қаңтардағы № 296 "2025 – 2027 жылдарға арналған Әйке ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2025 жылғы 5 наурыздағы № 316 шешімі
Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би аудандық мәслихаттың "2025-2027 жылдарға арналған Әйке ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 8 қаңтардағы № 296 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Әйке ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2025 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 65 590 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 353 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 237 мың теңге;
2) шығындар – 77 021,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 431,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 431,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 431,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Айтекебийского районного маслихата от 8 января 2025 года № 296 "Об утверждении бюджета Айкенского сельского округа на 2025- 2027 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 5 марта 2025 года № 316
Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата "Об утверждении бюджета Айкенского сельского округа на 2025-2027 годы" от 8 января 2025 года № 296 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Айкенского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 590 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 353 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 237 тысяч тенге;
2) затраты – 77 021,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 431,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 431,8 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 11 431,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.