Алға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 249 "2025-2027 жылдарға арналған Қарахобда ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2025 жылғы 4 наурыздағы № 269 шешімі
Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қарахобда ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 249 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қарахобда ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 269 160 мың теңге:
салықтық түсімдер - 5 259 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 160 мың теңге;
трансферттер түсімі - 263 741 мың теңге;
2) шығындар - 272 204,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті)– - 3 044,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3 044,7 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 249 "Об утверждении бюджета Карахобдинского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 4 марта 2025 года № 269
Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Карахобдинского сельского округа на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 249 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карахобдинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 269 160 тысяч тенге:
налоговые поступления - 5 259 тысяч тенге;
неналоговые поступление - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 160 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 263 741 тысяч тенге;
2) затраты - 272 204,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 044,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 044,7 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;