Алға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 250 "2025-2027 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2025 жылғы 4 наурыздағы № 270 шешімі
Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 250 "2025-2027 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Маржанбұлақ ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 631 550 мың теңге:
салықтық түсімдер - 28 589 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 318 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1 707 мың теңге;
трансферттер түсімі - 600 936 мың теңге;
2) шығындар - 632 770,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 220,8 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 220,8 теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 250 "Об утверждении бюджета Маржанбулакского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 4 марта 2025 года № 270
Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Маржанбулакского сельского округа на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 250 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Маржанбулакского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 631 550 тысяч тенге:
налоговые поступления - 28 589 тысяч тенге;
неналоговые поступление - 318 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1 707 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 600 936 тысяч тенге;
2) затраты - 632 770,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 220,8 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 220,8 тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;